ورزشی

قریشی: اسم ذوب آهن دوباره بر سر زبانها می افتد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720645/56

زمان: 13:48  
1399/09/02

بازدید: 1,887

بازیکن ذوب آهن می گوید که پس از بازی متوجه شد از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده است. مصدومیتی که توسط هم تیمی اش به وجود آمد.

 

به گزارش “آلانه”، ذوب آهن در دیداری عجیب و در حالیکه در همان دقیقه اول با اخراج وحید محمدزاده 10 نفره شده بود، توانست مقابل ماشین سازی به یک امتیاز دست یابد و دست خالی تبریز را ترک نکند.
محمد قریشی بازیکن تیم ذوب آهن درخصوص دیدار با ماشین سازی گفت: ما با برنامه بردن بازی به زمین رفته بودیم ولی آن اتفاقی که بخاطر اشتباه داور در دقیقه یک رخ داد و وحید محمدزاده اخراج شد، برنامه های تاکتیکی ما به هم خورد و مجبور شدیم بیشتر دفاع کنیم.

وی ادامه داد: با این حال و حتی 10 نفره هم روی چند ضربه ایستگاهی شانس پیروزی داشتیم ولی اخراج محمدزاده باعث شد ما طبق برنامه های کادرفنی محتاط تر بازی کنیم. نتوانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم ولی خدا را شکر که توانستیم با یک یار کمتر امتیاز بگیریم.

وی درباره اشتباهات داوری در دو هفته ابتدایی گفت: در هفته اول و در مورد اشتباه داوری و پنالتی اشتباهی که برای فولاد گرفتند، من گفتم که خواهش میکنم داوران بیشتر تمرکز کنند. همانطور که ما حق اشتباه داریم، داوران هم حق اشتباه دارند. ولی انگار این امر دارد از حد خودش خارج می شود و سرنوشت تیم را عوض می کند.

او گفت:  ما می توانستیم با 6 امتیاز در صدر جدول باشیم ولی 4 امتیاز را از ما گرفتند. این اشتباهات شاید الآن به چشم نیاید ولی مطمئنا در ادامه و انتهای فصل که بحث سهمیه و تیم قهرمان مطرح می شود، این از دست رفتن امتیازات خودش را نشان می دهد. ما نمی توانیم در مورد داوری چیزی بگوئیم چرا که ما را محروم می کنند ولی از داوران خواهش می کنیم تمرکزشان را بالا ببرند.

وی در پایان گفت: از هواداران ذوب آهن می خواهم که از تیم حمایت کنند و با توجه به بازیکنان و کادرفنی که در اختیار داریم، تلاش می کنیم یک اتفاق خوب برای تیم بیفتد و اسم تیم ذوب آهن همچون سالهای گذشته دوباره بر سر زبانها بیفتد و این تیم بدرخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا