ورزشی

صحبت های نگران کننده دکتر ریپول درباره جرارد پیکه

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720756/52

زمان: 21:00  
1399/09/02

بازدید: 9,714

دکتر ریپول، پزشک معتمد مارکا مدعی شد که ممکن است جرارد پیکه حتی تا ۸ ماه به دور از میادین باشد.

به گزارش “آلانه”، شکست بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید زمانی برای هواداران این تیم تلخ‌تر شد که جرارد پیکه در نیمه دوم بازی شدیداً دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد.

 

در این بین طی ساعات گذشته گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره میزان مصدومیت جرارد پیکه و مدت زمان دوری او از میادین مطرح شده است اما حالا در همین ارتباط دکتر ریپول، پزشک معتمد نشریه مارکا و پزشک کلینیک ورزشی Ripoll و de Prado صحبت های نگران کننده ای را در مورد مصدومیت ستاره بارسلونا مطرح کرده است.

 

دکتر ریپول در ویدئویی که برای مارکا ارسال کرده در این باره می گوید: ” آسیب دیدگی جرارد پیکه یک مصدومیت قابل توجه است. دو قسمت اصلی وجود دارد؛ یکی پارگی تقریباً کامل رباط جانبی داخلی و دیگری پارگی به ظاهر جزئی رباط صلیبی قدامی.
 

 

 

در اولین مورد می توان آن را از نظر ارتوپدی درمان کرد اما تشخیص دیگر بدتر است. بازگشت او به میادین به این بستگی دارد که آیا نیازی به جراحی رباط صلیبی وجود دارد یا خیر. اگر این آسیب دیدگی به معنای عدم استحکام در زانو باشد و نیازی به جراحی آن وجود داشته باشد، ما می توانیم در مورد یک دوره حدود شش یا هشت ماهه صحبت کنیم.

از طرف دیگر، اگر نیازی به انجام آن نباشد یا مصدومیتش به رباط داخلی جانبی محدود شود، می توانیم تقریباً در مورد سه ماه و نیم صحبت کنیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا