ورزشی

سولسشر: شانس آوردیم؛ شاید قوانین عوض شده است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720587/50

زمان: 09:40  
1399/09/02

بازدید: 10,083

اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد بعد از پیروزی 1-0 مقابل وست برامویچ اعتراف کرد تیمش خوش‌شانس بوده که پنالتی تیم حریف توسط داور لغو شده است.

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد دیشب در خانه خود اولدترافورد به مصاف وست برامویچ رفت و در یک بازی پرمساله موفق شد حریف را با تک‌گل برونو فرناندس از روی نقطه پنالتی شکست دهد. در این بازی یک پنالتی وست برامویچ توسط داور لغو شد و اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد در پایان بازی اعتراف کرد که تیمش در ماجرای این پنالتی خوش شانس بوده است.

 

بعد از آنکه نیمه اول بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید در اوایل نیمه دوم دیوید کوت یک پنالتی به سود وست برامویچ اعلام کرد چرا که معتقد بود برونو فرناندس در محوطه جریمه روی کانر گالاگر مرتکب خطا شده است. اما وقتی پای VAR به میان آمد و دیوید کوت صحنه را در کنار زمین از مانیتور تماشا کرد به این نتیجه رسید که فرناندس پیش از برخورد به گالاگر با توپ تماس داشته. به این ترتیب پنالتی اعلام شده لغو شد.

 

 

یونایتد ده دقیقه بعد صاحب یک پنالتی شد که برونو فرناندس آن را در دومین تلاش خود تبدیل به گل کرد چرا که ضربه اول او را دروازه بان حریف دفع کرد ولی مشخص شد که او از خط دروازه جلوتر آمده بود.

 

سولسشر در پایان بازی گفت اعتراف می کند تیمش شانس آورده که پنالتی حریف لغو شده است. او در این باره گفت: ” من امروز در بازی ویلا و برایتون شاهد یک پنالتی بودم که آنجا هم اول با توپ تماس برقرار می شد و بعد با بازیکن حریف. من نظرم این بود که این احتمالاً پنالتی است. ما احتمالاً شانس آوردیم. ولی جالب اینجا است که هم آن پنالتی و هم پنالتی علیه ما گرفته نشد. شاید قوانین تغییر کرده یا من از اول اشتباه تفسیرشان می کردم”.

 

 

سولسشر در ادامه صحبتهایش گفت: ” ما در این بازی بدون شک نسبت به بازی‌های قبلی پیشرفت نداشتیم. از نظر عملکرد تیم ما در بازی با اورتون خیلی خوب کار کردیم و من واقعاً از آن بازی راضی بودم. ولی در این بازی بدتر از آن بودیم که می توانیم باشیم هر چند توانستیم اولین برد خانگی این فصل را بدست بیاوریم. گاهی سه امتیاز مهمتر از عملکرد تیم است. ما می دانیم که باید امتیاز جمع کنیم و در جدول بالاتر برویم و البته باید بهتر بازی کنیم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا