ورزشی

ستاره آمریکایی ول کن ترامپ نیست! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720782/1

زمان: 23:45  
1399/09/02

بازدید: 17,323

مگان راپینو، بازیکن مطرح تیم بانوان آمریک باز هم به دونالد ترامپ طعنه زده است.

به گزارش “آلانه”، دو سال قبل و در مقطع برگزاری جام جهانی بانوان بود که مگان راپینو، بازیکن تیم ملی ایالت متحده در مصاحبه ای مدعی شد در صورت قهرمانی در این رقابت ها و به علت اعتراض به تبعیض بین ورزش بانوان و آقایان، آنها به کاخ سفید نخواهند رفت. دونالد ترامپ نیز موضعی توام با بی اهمیتی داشته و اذعان داشت اول بهتر است آنها قهرمان شوند و بعد در این مورد تصمیم بگیرند. در نهایت تیم ملی آمریکا به مقام قهرمانی جام جهانی رسید و آنها راهی کاخ سفید نیز نشدند.

 

در این مدت هر از چند گاهی مگان راپینو نسبیت به دونالد ترامپ انتقاداتی داشته و حالا که او در دوره دوم ریاست جهوری قافیه را به جو بایدن باخته، بهترین فرصت برای این بازیکن فرا رسیده تا با ترامپ تسویه حساب کند.

 

دونالد ترامپ از همان ابتدای شمارش آرا مدعی شد تقلب صورت گرفته و به همین دلیل در برخی ایالت ها تصمیم به شمارش دوباره آرا شد. البته این تصمیم نیز تفاوتی در سرنوشت ترامپ ایجاد نکرده و او به زودی باید مهیای ترک کاخ سفید شود. مگان راپینو اینجا نیز رئیس جمهور آمریکا را بی نصیبی نگذاشته و در توئیتر خود نوشته است: “با تمام این بازشماری ها، ترامپ در هر ایالتی دو بار شکست می خورد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا