ورزشی

خوشبختی شاگردان نصرتی در دقیقه 2+90 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720719/34

زمان: 17:19  
1399/09/02

بازدید: 505

آرمان گهر یک – پارس جنوبی 2 

مصاف پر افت و خیر آرمان گهر سیرجان و پارس جنوبی جم در نهایت به سود پارس جنوبی جم خاتمه یافت. 

به گزارش “آلانه”، و در هفته نخست لیگ یک آرمان گهر در خانه خود پذیرای تیم پارس جنوبی جم بود. تیمی که فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشت و اینبار با محمد نصرتی در پی بازگشت خیلی سریع به لیگ برتر است. این تیم میزبان بود که ابتدا به گل رسید. در دقیقه 43 ضربه علی وزیری پناه تیم آرمان گهر را یک بر صفر پیش انداخت و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند. 

 

با شروع نیمه دوم تیم پارس جنوبی برای جبران گل خورده چهره تهاجمی تری به خود گرفت. محمد اوسانی که پیش تر او را در ترکیب تیم صبای قم در لیگ برتر دیده بودیم زننده گل نخست پارس جنوبی بود. بعد از این گل پارس جنوبی به کسب سه امتیاز امیدوار شد و به بازی تهاجمی خود ادامه داد. در دقیقه 2 وقت اضافه تیم میهمان صاحب ضربه پنالتی شد و امید نظامی پور که همانند محمد اوسانی که پیش تر در لیگ برتر بازی کرده بود ضربه را تبدیل به گل کرد تا در نهایت پارس جنوبی بازی یک بر صفر باخته را با برد دو بر یک عوض کند. 

 

این یک شروع خوب برای شاگردان محمد نصرتی بود. مربی ای که در گل ریحان خیلی تلاش کرد تا تیمش را به لیگ برتر هدایت کند اما حاشیه ها و شاید هم مشکلات مالی این اجازه را به او نداد. او به دنبال انجام این ماموریت در تیم پارس جنوبی است. تیمی که به نظر می رسد به دلیل حضور در لیگ یک با مشکل مالی همراه نباشد به این خاطر که قانونگذار لیگ یک را بر خلاف لیگ برتر حرفه ای نمی داند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا