ورزشی

خلیفه اصل: قول صعود نمی‌دهم اما…

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، امیر خلیفه اصل سرمربی استقلال خوزستان پس از پیروزی تیمش مقابل بادران در اهواز بیان کرد: بازی اول همیشه سخت است به ویژه زمانی که با تیم مدعی همچون بادران بازی داشته باشید. این تیم از مربی با دانشی برخوردار است که با تغییر تاکتیک در بازی، تیم ما را اذیت کرد.

وی با بیان اینکه از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که سه امتیاز بازی را کسب کردند گفت: استقلال خوزستان دارای باشگاه بزرگی است و زمانی قهرمان لیگ برتر ایران شده لذا من همیشه به بازیکنانم می‌گویم که قدر حضور در این باشگاه را بدانید. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تلاش می‌کنیم بهترین باشیم.  این بازی دیگر برایمان تمام شده و اکنون تمام تمرکزمان برای بازی هفته دوم است.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا به لیگ برتر صعود خواهید کرد افزود: هیچ قولی نمی‌دهم که به لیگ برتر صعود می‌کنیم اما به صراحت می‌گویم که من، بازیکنان و مسوولان باشگاه با تمام وجود در اختیار استقلال خوزستان هستیم و برای موفقیت تیم تلاش خواهیم کرد.

 

 

 

وی ادامه داد: از ۲ ماه گذشته تمریناتمان را شروع کردیم و بازیکنان بسیار خوب و باکیفیتی به ما اضافه شدند که توانستند خودشان را با شرایط وفق دهند.

خلیفه اصل در پاسخ به این پرسش که برگزاری مسابقات با فاصله اندک شرایط را برای تیمش سخت نمی‌کند گفت: به دلیل شیوع کرونا مسابقات لیگ برتر و لیگ یک به سرعت و با فاصله اندک برگزار می‌شود و ما این شرایط را باید بپذیریم. همین که توانستیم لیگ یک را آغاز کنیم یک حرکت رو به جلو است و امیدوارم بتوانیم این بازی‌ها را به پایان برسانیم.

خلیفه اصل بیان کرد: امروز یکی ۲ بازیکن مصدوم داشتیم که به بازی نرسیدند اما بازیکنان جوانی که جایگزین آنها شدند عملکرد بسیار خوبی داشتند که از آنها تشکر می‌کنم‌. به بازی نرسیدند اما بازیکنان جوانی که جایگزین آنها شدند عملکرد بسیار خوبی داشتند که از آنها تشکر می‌کنم‌.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا