ورزشی

خبری از جانشین علی کریمی در اهواز نبود (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720626/56

زمان: 12:20  
1399/09/02

بازدید: 10,760

یکی از بازیکنانی که زمزمه های حضورش در ترکیب اصلی استقلال به گوش می رسید، مهدی پور بود ولی به او فرصت بازی نرسید.

به گزارش “آلانه”، با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال و صدور مجوز آبی ها برای استفاده از بازیکنان جدید، گمان می رفت حداقل 3 بازیکن تازه به خدمت گرفته شده تیم فکری در ترکیب اصلی این تیم به میدان بروند ولی این اتفاق رخ نداد.

مهدی مهدی پور آن بازیکنی بود که از ابتدای فصل به نظر می رسید با هدف جایگزینی علی کریمی به استقلال پیوسته است و انتظار می رفت در دیدار مقابل فولاد در ترکیب تیمش قرار بگیرد و برای تیم جدیدش به میدان برود.

اما پس از اعلام ترکیب اولیه آبی پوشان، تنها مرادمند از میان خریدهای تازه آبی پوشان در ترکیب استقلال قرار گرفت و مهدی پور به همراه مظاهری، کریم زاده و مرادی بر روی سکوهای ورزشگاه شهدای فولاد نشست تا کارش را در استقلال به عنوان تماشاگر آغاز کند.

 

در نیمه دوم و با اینکه به نظر می رسید استقلال جنگ در میانه میدان را به شاگردان نکونام واگذار کرده است و پلن های تاکتیکی خاصی در وسط زمین مشاهده نمی شد، هواداران استقلال انتظار ورود مهدی پور به زمین را داشتند تا توانایی های این بازیکن تکنیکی را نظاره گر باشند.

اما گلی که احمدزاده وارد دروازه حسینی کرد، برنامه های تاکتیکی فکری را مختل کرد و او حتی در ادامه بازی نیز تمایلی به حضور مهدی پور در زمین مسابقه نداشت و بابک مرادی به همراه متین کریم زاده را به میدان فرستاد که این 2 تعویض نیز هیچ عایدی برای استقلال نداشتند.

قطعا مهدی پور در ادامه فصل می تواند یکی از مهره های تأثیرگذار استقلال و عصای دست فکری باشد ولی از او در اهواز و دیدار مقابل فولاد استفاده نشد تا شاید در دیدار مقابل ماشین سازی شاهد نخستین حضور این بازیکن خوب با پیراهن استقلال باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا