سیاسی

تا مردم پای کار نباشند مشکلات حل نخواهند شد

پنل اس ام اس هیرو

تا مردم پای کار نباشند مشکلات حل نخواهند شدبه گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه دوم آذرماه در آیین اختتامیه دومین جشنواره نجم بسیج دانشجویی (نهضت جوانان مسئله محور) که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: بسیج مستضعفین محصول همان شجره طیبه‌ای است که امام خمینی (ره) آن را پایه گذاری کرد. بسیج ریشه در آرمان‌های انقلاب دارد و ثمرات آن در محرومیت زدایی و دفع توطئه‌های دشمن قابل لمس است.

وی افزود: هر گاه مردم را در کار‌ها دخیل کردیم در هر عرصه‌ای موفق شدیم. در دفاع مقدس خداباوری در کنار باور امام خمینی (ره) به مردم، پیروزی‌های زیادی را رقم زد. در عرصه محرومیت زدایی هم تا مردم پای کار نیایند، نیرو‌های رسمی و دولتی توان قدم برداشتن ندارند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جوان ایرانی به ویژه جوان بسیجی باید خود را در مرکز عالم ببیند، در این صورت است که مجاهدت‌ها معنای دیگری را می‌باید. آن جوانی که در سال‌های دفاع مقدس از خانه، خانواده و آرامش خود گذشت و در مقابل دشمن ایستاد، تنها از وطنش دفاع نکرد، بلکه در مدار مجاهدتی حرکت کرد که به شکل گیری تمدن اسلامی منجر شد.

قالیباف با بیان اینکه تا مردم پای کار نباشند مشکلات حل نخواهد شد، اظهار کرد: در دفاع مقدس هم زمانی که بسیج وارد عمل شد توانستیم کار‌های بزرگی را در جنگ تحمیلی انجام دهیم.


بیشتر بخوانید

ظرفیت حل همه مسائل در داخل کشور وجود دارد


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا