ورزشی

اینتر ۴- ۲ تورینو؛ بازگشت شگفت انگیز نراتزوری

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اینتر امروز از سری مسابقات هفته هشتم سری آ میزبان تورینو بود که دقایقی پیش این بازی با نتیجه 4-2 به سود نراتزوری خاتمه یافت.

 

اینتر از ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشت اما اولین موقعیت مهم بازی توسط تیم مهمان خلق شد؛ جایی که ضربه محکم سیمونز زازا، مهاجم تورینو با اختلاف کمی از کنار دروازه عبور کرد.

 

 

 

 

چند دقیقه بعد باز همین سیمونز زازا بود که می‌توانست برای تورینو گلزنی کند اما ضربه این بازیکن این مرتبه توسط دروازه‌بان اینتر یعنی سمیر هندانوویچ مهار شد.

 

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد باز هم این تورینو بود که حمله خطرناکی را روی دروازه اینتر ترتیب داد و این بار موفق شد به گل دست پیدا کند. در دومین دقیقه وقت اضافه همکاری استثنایی بازیکنان تورینو نهایتاً با ضربه تمام کننده و گل زیبای سیمونه زازا همراه بود تا نهایتاً نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود مهمان خاتمه پیدا کند.

 

 

 

 

مطابق انتظار نیمه دوم با تسلط اینتری ها به توپ و میدان آغاز شد اما آنها نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد کنند تا اینکه در کمال تعجب تورینو توانست گل دوم را هم وارد دروازه نراتزوری کند.

 

در دقیقه 60 بازی ویلفرد سینگو وارد محوطه جریمه اینتر شد اما با خطای اشلی یانگ روی زمین افتاد. در ابتدا داور مسابقه خطایی تشخیص نداد اما بعد از مراجعه به VAR پنالتی اعلام شد. دنیل آنسالدی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه محکم گل دوم تورینو را به ثمر رساند.

 

اما اینتر توانست خیلی زود یکی از گل‌های خورده را جبران کند. ضربه روملو لوکاکو به تیر دروازه برخورد کرد اما خود این بازیکن یک بار دیگر روی توپ اثر گذاشت تا الکسیس سانچز در دهانه دروازه کار را تمام کند و نتیجه 2-1 شود.

 

 

 

 

در دقیقه 66 اینتر توانست زودتر از حد انتظار کار را به تساوی بکشاند. این بار پاس الکسیس سانچز به دهانه دروازه برای روملو لوکاکو با ضربه تمام کننده این ستاره بلژیکی همراه بود تا کار 2-2 شود.

 

کامبک فوق العاده شاگردان آنتونیو کونته در دقیقه 81 بازی تکمیل شد. جایی که مدافع تورینو با بی احتیاطی درون محوطه جریمه روی اشرف حکیمی مرتکب خطا شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. روملو لوکاکو پشت توپ ایستاد و موفق شد کار را 3-2 کند.

 

 

 

 

در دقیقه 90 اینتر موفق شد گل چهارم را هم وارد دروازه تورینو کند. ارسال زمینی لوکاکو به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده لائوتارو مارتینز همراه شد تا نتیجه 4-2 شود.

 

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با همان نتیجه 4-2 تمام شود و اینتر سه امتیاز شیرین را به دست آورده باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا