ورزشی

1 مقابل 7؛ مورد جالب دیه گو سیمئونه و بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دیه گو سیمئونه در دهه 90 میلادی به عنوان بازیکن سویا و اتلتیکو مادرید سابقه بازی برابر بارسا را دارد. او در سویا اغلب شکست را تجربه کرد ولی فصل 96-1995 به عنوان بازیکن اتلتیکو هم برابر بارسا پیروز شد و هم توانست قهرمانی لالیگا و کوپا دل ری را تجربه کند.

سیمئونه در دوران فوتبالش برابر رونالد کومان سرمربی کنونی بارسا نیز بازی کرده بود و امشب این دو به عنوان مربی مقابل هم قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 

ال چولو سال 2011 بود که هدایت اتلتیکو را برعهده گرفت و در 9 فصل گذشته همواره روی نیمکت این تیم حاضر بوده است. در این مدت او برابر شش مربی مختلف در بارسا قرار گرفته و کومان هفتمین مربی بارساست که مصاف با سیمئونه را تجربه خواهد کرد.

 

 

 

 

سال 2011 مربی وقت بارسا پپ گواردیولا بود. فصل 13-2011 تیتو ویلانووا سرمربی بارسلونا شد ولی در مقطع پایانی و شدت گرفتن بیماری سرطان او، مربیگری بارسا به جوردی رورا رسید.

 

 

 

 

فصل 14-2013 لوئیس انریکه سرمربی بارسا شد و تا 2017 بر مسند کار باقیماند و سپس جای خود را به ارنستو والورده داد. والورده نیز ژانویه 2020 اخراج شد و کیکه ستین جانشین او شد. دوران ستین در بارسا فقط شش ماه بود و اکنون رونالد کومان سرمربی آبی اناری هاست.

 

 

 

 

 

سیمئونه هرگز نتوانسته در لالیگا بارسلونا را شکست دهد و امشب شانس خود را برابر هفتمین مربی بارسا که برابرش قرار می گیرد، امتحان خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا