ورزشی

پای پیکه تا شد؛ رباط رفت؟ (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بدترین اتفاق ممکن برای بارسا در بازی امشب برابر اتلتیکو پس از گلی که دقیقه 48 دریافت کرد، مصدومیت جرارد پیکه بود.

دقیقه 60  بازی پس از برخورد بین جرارد پیکه و آنخل کوریا مدافع بارسا نقش بر زمین شد. بازی ادامه پیدا کرد تا اینکه داور دستور به توقف مسابقه داد چرا که مشکل پیکه جدی به نظر می رسید.

 

 

 

 

 

همینطور نیز بود و پیکه از ناحیه زانوی راست احساس درد می کرد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد. او به کمک تیم پزشکی راهی بیرون زمین شد و به نظر می رسد مصدومیت او طولانی مدت باشد. البته باید دید در پایان بازی نظر تیم پزشکی بارسا چه خواهد بود.

به جای پیکه سرجینیو دِست وارد زمین شد و جالب اینکه فرانکی دی یونگ به قلب دفاع رفت تا جای خالی پیکه را پر کند. بارسا روی نیمکت مدافع میانی تخصصی ندارد.

دقایقی پس از این مصدومیت کارلس پویول و خاویر ماسچرانو دو مدافع سابق بارسا در توئیتر به ابراز همدردی با پیکه پرداخته و برای او بهبودی سریع را خواستار شدند. 

 

 

 

 

 

مصدومیت پیکه در این شرایط قطعا خبر بدی برای بارسلوناست چرا که این تیم در قلب دفاع اکنون تنها کلمنت لنگله را در اختیار دارد. ساموئل اومتیتی و رونالد آرائوخو مصدوم هستند و احتمالا کومان در بازی های بعدی از دی یونگ در دفاع استفاده خواهد کرد.

مشکل دیگر بارسا عدم تواند اقتصادی برای جذاب مدافع در زمستان است. بارسا اریک گارسیا مدافع اسپانیایی سیتی را می خواهد اما سیتیزن ها حاضر نیستند یک یورو هم تخفیف بدهند. اگر مصدومیت پیکه طولانی باشد، بارسا به یک مدافع جدید نیاز خواهد داشت و باید دید راهکار باشگاه چه خواهد بود.

 

نتیجه اولین تست های پزشکی نشان می دهند که او احتمالا دچار مصدومیت رباط صلیبی نشده اما شدت مصدومیت به گونه ای است که بین 4 تا 6 ماه پیکه را به دور از میادین نگاه خواهد داشت. ابتدا قرار بود او به بارسلونا برگردد ولی در نهایت قرار شد در مادرید بماند و فردا از او در پایتحت اسپانیا تست های دقیق تری گرفته خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا