ورزشی

منشا ساندویچ نشد و گل زد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720348/34

زمان: 12:01  
1399/09/01

بازدید: 11,796

منشا دیروز زننده هر دو گل تیم گل گهر در بازی با مس رفسنجان بود. او نشان داد اگر موقعیت برای او مهیا شود مهاجم چارچوب شناسی است. 

به گزارش “آلانه”، خطرناک ترین سانترها برای مهاجم سانترهایی است که از کنار و به صورت مورب روی خط دفاعی ارسال می شود و در چنین وضعیتی مهاجم از بیرون به حفره ها می زند و توپ را قطع می کند. در خیلی از صحنه ها برتری عددی با تیم مدافع است اما مهاجم تیم حریف به توپ ضربه و به گل می رسد. همان کاری که منشا روی این صحنه انجام داد. در این صحنه مدافع یک و دو باید برای قطع توپ روی تیر یک مامور می شدند یا مهاجم جلو و پشت منشا به اصطلاح فوتبالی ها او را ساندویچ می کردند که هیچ یک از این کارها انجام نشد و منشا گلش را زد. 

 

گل گهر با سه امتیازی که در این بازی به دست آورد 6 امتیازی شد و به صدر جدول رفت. گل های منشا یک بار دیگر نشان داد حضور یک مهاجم چارچوب شناس در ترکیب تیم تا چه اندازه می تواند در نتیجه گیری تاثیر گذار باشد. به خصوص مهاجمی که موقعیت های سخت را تبدیل به گل کند. گل گهر با زدن 3 گل در بازی با سپاهان و دو گل در بازی با مس رفسنجان نشان داد با اندیشه های تهاجمی به دنبال ماجراجویی در فصل جاری است و منشا بهانه خوبی برای رسیدن به هدف های از پیش ترسیم شده است. به خصوص با این گل هایی که می زند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا