ورزشی

مدیرروستا: شاید فردا هم بازی ما برگزار نشود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720525/39

زمان: 22:16  
1399/09/01

بازدید: 1,515

داور به درستی دستور لغو مسابقه را داد

سرپرست تیم پیکان تهران می گوید داور به درستی دستور لغو مسابقه با شهرخودرو را داده است

به گزارش “آلانه”، علی اصغر مدیرروستا درباره لغو بازی پیکان و شهرخودرو بیان کرد: زمین را دیدید که نمی‌شد فوتبال خوبی را بازی کرد. داور کار درستی را انجام داد، به این دلیل که هم زمین لطمه می‌خورد و از همه مهمتر احتمال آسیب دیدگی بازیکنان بالا بود و به درستی دستور به قطع بازی داد.

وی درباره احتمالی برگزاری مسابقه در عصر یکشنبه بیان کرد: مساله بارش باران فردا هم ادامه‌دار خواهد بود و از این رو هم تیم ما و هم شهر خودرو باید مسئله رزور هتل و بلیت را دنبال کنیم که مشکل می‌شود. اگر می‌دانستیم که فردا کاملاً هوا آفتابی است ما موظف بودیم طبق قانون 24 ساعت بعد بازی کنیم، اما با این حال کارهای مثل هتل و بلیت پرواز تیم شهر خودرو را انجام دادیم، اما با پیش‌بینی هواشناسی بارش باران فردا تا ساعت 10 و 11 ادامه دارد. به نظرم باید تجدیدنظر می‌کردند و بازی معوق می‌شد.

سرپرست تیم پیکان درباره ادامه اردوی تیمش قبل از بازی خاطرنشان کرد: ما بازیکنان را به هتل فرستادیم و با اینکه هتل جا نداشت، خواستیم فعلاً استراحت کنند تا ببینیم فردا چه می‌شود.

مدیرروستا درباره برگزاری بازی های لیگ در ایام کرونایی تاکید کرد: اگر طبق پروتکل‌های فیفا و بهداشتی دنیا رفتار می‌کنیم، تمام دنیا بازی‌های خود را انجام می‌دهند و ما هم باید بازی کنیم. تنها مسئله فاصله کوتاه بازی‌هاست که مشکل‌ساز می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا