ورزشی

فخرالدینی: لیگ را تعطیل نکنید 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720334/47

زمان: 11:11  
1399/09/01

بازدید: 4,556

میلاد فخرالدینی می‌گوید که بازی های لیگ برتر نباید لغو شوند.

به گزارش آلانه، میلاد فخرالدینی مدافع تیم تراکتور در گفتگو با خبرنگار ما راجع به دیدار با نساجی گفت: بازی خوبی داشتیم و فکر میکنم مستحق برد بودیم اما متاسفانه توپ هایمان تبدیل به گل نشد. حالا خارج از خانه مساوی هم خوب است و نتیجه بدی نیست. فکر میکنم اگر بازی های داخل خانه را ببریم و خارج از خانه مساوی شویم، زودتر هم قهرمان خواهیم شد.

 

فخرالدینی درباره عملکرد داور گفت: فکر میکنم آقای کرمانشاهی و کمک هایش عملکرد بسیار خوبی داشتند و فوق العاده داوری کردند و من فکر نمیکنم ادعای باشگاه نساجی درست باشد.

مدافع راست تراکتور درباره احتمال لغو بازی ها عنوان کرد: امیدوارم بازی ها برگزار شود تا از شرایط بازی دور نشویم. اگر قرار باشد دو هفته یک بار بازی کنیم بدن از شرایط مسابقه در می‌آید و اکثر بازی ها مساوی می‌شوند.

 

وی در خصوص کیفیت زمین توضیح داد: کیفیت زمین خوب نبود و فکر کنم نباید بازی لیگ برتری در چنین زمینی برگزار شود. چند نفر هم در ورزشگاه بودند که فحاشی می‌کردند. اگر قرار است به ورزشگاه بیایند که ما هم هوادار بیاوریم.

او درباره بازی با سپاهان هم گفت: سپاهان تیم خوبی است اما ما به سه امتیاز نیاز داریم و امیدوارم برنده شویم. سپاهان همیشه قدرتمند است و اگر به نفرات نگاه کنیم بازیکنان خیلی خوبی دارد و کادرفنی خوبی هم آمده بالای سرش. فکر کنم نیاز به زمان دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا