ورزشی

عصبانیت شدید زیدان؛ نیاز نیست نگران من باشید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید دو امتیاز حساس را در زمین ویارئال از دست داد در حالی که تا دقیقه 76 از میزبانش پیش بود. رئال از دو بازی اخیر خود در لالیگا تنها یک امتیاز گرفته و ممکن است در پایان این هفته فاصله اش با صدر به شش امتیاز افزایش یابد. در بازی امروز رئال غایبان مهمی داشت با این حال می توانست برنده از زمین خارج شود.

 

زین الدین زیدان در نشست خبری پس از بازی گفت:« امشب شایستگی های خیلی بیشتری داشتیم و باید برنده می شدیم. حق مان مساوی نبود. ماریانو مدت ها بازی نکرده بود و از این شرایط خسته بود. برایش خوشحالم که توانست گلزنی کند.»

 

زیدان در مورد شایعات درخواست جدایی ایسکو گفت:« چیزی برای گفتن نیست. در مورد مسائل داخلی اینجا حرف نمی زنم. ایسکو با ماست و تمام. او بازیکن رئال است و نباید در مورد شایعات صحبت کرد.»

 

 

 

 

رئال دو امتیاز از دست داد یا یک امتیاز گرفت:« قطعا دو امتیاز از دست دادیم.»

 

خستگی دلیل تعویض اودگارد؟« بله او خسته شده بود. مارتین تلاش زیادی مثل دیگر بازیکنان داشت.»

 

 

 

 

شور و اشتیاق با وجود انتقادات و فشارها(زیدان اینجا با عصبانیت پاسخ داد):« امروز نمی توانم از بازیکنان ایراد بگیرم. همه تلاش شان را کردند و شایسته برد بودیم. بله من شور و اشتیاق خودم را دارم و همیشه همینطورم. من کارم را انجام می دهم و شما هم کار خودتان را انجام دهید. نیاز نیست نگران من باشید.»

 

هازارد:« هازارد همینجاست و باید توجه داشت که او بیمار بود و باید دقایق حضور او را مدیریت کنم. شرایط او بهتر خواهد شد.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا