ورزشی

ستاره رئال مادرید درخواست جدایی داد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دوران حضور ایسکو در رئال مادرید به پایانش نزدیک می شود. این هافبک اهل مالاگا که رابطه اش با زین الدین زیدان فراز و نشیب هایی داشته، تصمیم قطعی خود برای جدایی را گرفته و این را به اطلاع باشگاه نیز رسانده است. او قصد دارد همین زمستان رئال را قرضی یا قطعی ترک کند.

این خبر ابتدا توسط مارکا منتشر شد و سپس آاس نیز اعلام کرد که منابع نزدیک به ایسکو آن را تایید کرده اند. هدف ایسکو رفتن به تیمی است که در آن فیکس بازی کند تا شانس حضور در یورو 2021 را داشته باشد.

 

 

 

 

ایسکو تابستان 2013 با 30 میلیون یورو از مالاگا جذب شد و در طول فصول گذشته هرگز نتوانست خودش را به عنوان بازیکن ثابت به ترکیب رئال تحمیل کند. او با هیچیک از مرربیان رئال نتوانست تبدیل به بازیکنی بی جانشین شود و هرچند مقطعی زیر نظر زیدان توانست به ترکیب اصلی برسد اما تداوم لازم را نداشت.

 

 

 

 

ایسکو فصل 19-2018 توسط سانتی سولاری به نیمکت تبعید شد و بسیار کم به او فرصت بازی رسید ولی با بازگشت زیدان توانست شرایط بهتری پیدا کند اما لو رفتن مکالمه او با مودریچ و مارسلو در جریان ال کلاسیکو که از نیمکت نشینی و رفتار زیدان گلایه داشت، او را به درهای خروجی رئال نزدیک تر کرد.

اخیرا از اورتون به عنوان باشگاه خواهان ایسکو نام برده می شد ولی کارلو آنچلوتی در نشست خبری خود این شایعات را رد کرد. پاسخ رئال به درخواست ایسکو مثبت بوده و باشگاه مادریدی حاضر است او را با رقمی بین 60 تا 70 میلیون یورو به فروش برساند.

لازم به ذکر است که قرارداد ایسکو با رئال تا 2022 اعتبار دارد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا