ورزشی

حمله تند مربی استقلال به جواد نکونام و کادرش

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، امیدعلی دفتری درباره اتفاقات دیدار با فولاد خوزستان بیان کرد:واقعاً از دیدن برخی صحنه‌ها خجالت کشیدم. کسانی که مدعی هستند و می‌خواهند مربی تیم ملی شوند رفتارهایی انجام دادند که تاکنون در هیچ کجا ندیده بودم.

وی ادامه داد: سرمربی فولاد سال‌ها بازیکن تیم ملی این مملکت بوده است، اما هرگز فکر نمی‌کردم چنین رفتارهایی از خود نشان بدهد. او همکارانش را تشویق می‌کرد بر سر داور، نیمکت‌نشینان استقلال و داور چهارم فریاد بزنند! یک اصطلاح در فوتبال وجود دارد، «پیکاردیا» به معنی نیش زدن و ضربه زدن، اما رفتارهای شما این هم نبود.

مربی استقلال همچنین گفت: از کسی که تمام فکر و ذکرش این است که نیمکت‌نشینان تیمش بر سر داور فریاد بزنند یا به نیمکت حریف توهین کنند چنین رفتاری را انتظار نداشتم. از طرف دیگر یکی دو مربی دیگر آنها با فریادهای خود کاملاً فضای کنار خط را به سود فولاد عوض کرده بودند. ما در اواسط بازی روی نیمکت با همکاران صحبت کردیم و گفتیم اینجا فوتبال است یا جنگ؟

دفتری با اشاره به مسائل پیش آمده میان فکری و نکونام بیان کرد:من قبل از سفر به اهواز شنیده بودم سال گذشته اتفاقاتی در بازی نساجی – فولاد رخ داده است و کادر فنی این تیم با بازیکنان نساجی دعوا کردند، ولی با چشم ندیده بودم. حتی به من گفتند در بازی استقلال و فولاد در اهواز هم همین اتفاقات افتاده و با داد و فریاد به تیم داوری فشار وارد کردند. وقتی دیشب اتفاقات کنار زمین را دیدم متوجه شدم همه آن حرف‌ها درست بود.

وی افزود:شنیدم قبلاً این مربی همین رفتارها را با امیر قلعه‌نویی هم انجام داده است و در بازی سپاهان – نساجی هم چنین کارهایی کرده بود. هفته قبل در بازی با ذوب‌آهن هم اعتراضاتی به نیمکت حریف با سر و صدا کردند که باشگاه اصفهانی در این زمینه بیانیه صادر کرد.

مربی استقلال در بخش دیگری از حرف هایش عنوان کرد: همه آن رفتارها به یک مدل و به شکل تاکتیک فولاد درآمده است. فوتبال ارزش این رفتارها را ندارد. امتیازگیری با داد و فریاد در هیچ کجای دنیا انجام نمی‌شود، اما ظاهراً این روش یکی از تاکتیک‌های فولاد برای لیگ بیستم است. امیدوارم آنها در لیگ قهرمانان آسیا که ناظران متعدد در کنار زمین حضور دارند و همه صحنه‌ها را طرد می‌کنند با همین حربه نتیجه بگیرند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا