علمی

بهترین روش رشد و افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

پنل اس ام اس هیرو
افزایش فالوور اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام,افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

 

اگر این مقاله را می خوانید، قطعاً به قدرت شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام پی برده اید و البته به دنبال حضور پررنگ در اینستاگرام هستید و احتمالاً سوال اصلی شما این است که برای افزایش فالوور اینستاگرام  و خرید پیج اینستاگرام چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

 

شما احتمالاً مقالات مختلفی را در این زمینه خوانده اید و تا حدودی با روش های مختلف افزایش فالوور آشنا هستید. در این مقاله ، من بهترین روش واقعی وعملی برای افزایش فالوور اینستاگرام ، نحوه هدف قرار دادن فالوئرها بدون استفاده از روش های اشتباه و استفاده از روش های کاملاً طبیعی را بیان می کنم.

 

اما قبل از اینکه در مورد ترفندهای رشد پیروان اینستاگرام صحبت کنم ، اجازه دهید به چند سوال معمول پاسخ دهم.

 

افزایش فالوور اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام,افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

آیا باید پیج اینستاگرام بخریم؟

خرید پیج اینستاگرام یکی از سریع ترین روش های رشد در اینستاگرام و شروع کسب و کارتان است. ممکن است شما وقت کافی برای کار کردن طولانی مدت روی پیج خود را نداشته باشید و بخواهید با قدم گذاشتن در مسیر بازاریابی اینستاگرام به نتیجه برسید. در این شرایط ما خرید پیج اینستاگرام را به شما توصیه میکنیم.

 

1- حساب اینستاگرام خود را بهینه کنید

هنگامی که قصد خرید فالوور ایرانی را دارید ، یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید ، بهینه سازی صفحه مشاغل اینستاگرام خود است.

 

شرح صفحه اینستاگرام برند خود را به عنوان صفحه اصلی وب سایت خود مشاهده کنید. یک مشخصات و نام تجاری صحیح ، شناسه مناسب ، اطلاعات تماس و تماس چگونه افراد می توانند نام تجاری شما را تشخیص دهند؟

 

شاید تعجب کنید ، اما بسیاری از مارک ها کاملاً فراموش کرده اند که لازم است تجارت خود را توضیح دهند ، فقط یک لینک به صفحه وب سایت خود دارند و انتظار دارند که افراد بدون دانستن آنها روی پیوند کلیک کنند.

 

اگر می خواهید افراد روی پیوند شما کلیک کنند ، بهتر است خود را به خوبی معرفی کنید و سپس آنها را به کلیک تشویق کنید. اینکه پیوندی ایجاد کنید کاملاً به استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما بستگی دارد.

 

برخی از آنها به صفحه اصلی وب سایت پیوند می خورند ، برخی دیگر به یک صفحه خاص اشاره می کنند که مربوط به کاربران اینستاگرام است و برخی دیگر منجر به صفحه ای می شوند که مخصوص کاربران اینستاگرام آنها ایجاد شده است.

 

در آخر ، اطمینان حاصل کنید که شناسه و نام تجاری شما طولانی نیست و نوشتن آن آسان و ساده است و هر کاربر نام شما را به روش خود می نویسد. به طور خلاصه ، یک شماره شناسه کوتاه داشته باشید ، اسمی که در ذهن شما باقی می ماند و به راحتی می توان آن را وارد و جستجو کرد و سعی کنید از شماره ها و کاراکترهای خاص در شناسه اینستاگرام خود استفاده نکنید.

 

2- در تولید محتوا ثابت قدم باشید

بدترین کاری که می توانید برای افزایش فالوورهای واقعی اینستاگرام خود انجام دهید تولید نامنظم محتوا است. در واقع ، اگر چندین دنبال کننده دارید ، به آنها این فرصت را داده اید که با ایجاد محتوای نامنظم ، برند خود را فراموش کنند.

 

برای اینکه برند شما را فراموش نکنید ، به طور منظم محتوا ارسال کنید ، مارک ها محتوای زیادی به عنوان صفحات سرگرم کننده ، برخی کمتر و برخی دیگر بیشتر تولید نمی کنند ، اما تعادل را در تولید محتوا حفظ می کنند و محتوا را با روال معمول تولید می کنند. بنابراین اگر مثلاً سه هفته محتوا قرار داده اید ، همیشه همین روش را دنبال کنید.

 

3- از ربات اینستاگرام استفاده کنید

قبل از اینکه ربات را توضیح دهیم ، بیایید ابتدا در مورد یک روش کلی صحبت کنیم. یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام برقراری ارتباط با افراد دیگر ، نظر دادن در زیر پست های آنها (نظرات واقعی) ، مانند پست هایشان ، یا دنبال کردن آنهاست.

 

شاید قبلاً از این روش استفاده کرده باشید و کارایی بالا و سریع آن را دیده باشید ، ربات اینستاگرام این کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد. به این ترتیب صفحاتی را که پیروان آنها می توانند پیرو شما باشند به ربات ارائه می دهید و از ربات می خواهید آنها را دنبال کند.

 

4- حضور برند خود را در اینستاگرام اعلام کنید

مطمئناً ، نام تجاری شما مخاطبان خارج از اینستاگرام نیز دارد ، مانند بازدید کنندگان از سایت شما ، مشترکان ایمیل شما ، دنبال کنندگان شما در سایر شبکه های اجتماعی مانند توییتر و غیره.

 

یکی از بهترین راه های افزایش فالوور این است که در تمام رسانه های دیگر اعلام کنید در اینستاگرام هستید و پیگیری صفحه اینستاگرام شما چه مزیتی دارد.

 

به عنوان مثال ، برای آخرین ارسال های اینستاگرام بخشی در وب سایت خود داشته باشید تا کاربران متوجه حضور شما و تا حدودی محتوای اینستاگرام شما شوند.

 

به یاد داشته باشید که نه تنها باید از آنها بخواهید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند ، بلکه باید برای پیگیری شما به آنها دلیل بیاورید. و بهترین دلیل این است که محتوای مفید و متفاوت از رسانه های دیگر خود ارسال کنید ، در غیر این صورت دلیلی ندارد که مخاطبان توییتر یا بازدید کنندگان سایت شما شما را در اینستاگرام دنبال کنند.

 

افزایش فالوور اینستاگرام,خرید پیج اینستاگرام,افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام

 

لایک اینستاگرام خریداری کنید

اگر تعداد لایک های شما کافی نیست بهتر است قبل از هر کاری اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید. خرید لایک ایرانی اینستاگرام باعث جلب اعتماد بیشتر در مخاطبان شما می شود.

 

5- محتوایی را که پیروان شما می خواهند ارسال کنید

مطمئناً شما مطالب مختلفی برای ارسال در اینستاگرام خود دارید ، اما به خاطر داشته باشید که پس از مدت کوتاهی بررسی کنید کدام محتوا بازخورد بهتری از کاربران دریافت کرده و مخاطبان علاقه بیشتری به آنها نشان داده اند.

 

به همین دلیل آزمایش بسیار مهم است ، هر یک از ایده های تولید محتوای خود را آزمایش کنید تا در نهایت محتوایی را که بازخورد خوبی دارد شناسایی کنید. به عنوان مثال ، بعد از مدتی ، ممکن است دریابید که برخی از فیلم ها با موضوع خاص بازخورد بهتری نسبت به فیلم های دیگر دریافت می کنند.

 

اگر محتوای خاصی وجود دارد که وقت خود را برای ایجاد آن اختصاص می دهید ، اما بازخورد خوبی دریافت نمی کنید ، بهتر است محتوای جدید را جایگزین آن کنید.

 

کپی کردن حساب اینستاگرام یک رقیب سرگرم کننده نیست ، اما بسیار هوشمندانه است که اینستاگرام رقبای خود را بررسی کنید و ببینید مخاطبان شما چه نوع محتوایی را بیشتر دوست دارند ، با فرض اینکه مخاطبان شما یکسان هستند. این به شما کمک می کند مخاطب خود را بهتر درک کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا