ورزشی

امباپه یا به رئال می رود یا به این سه تیم انگلیسی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720435/29

زمان: 18:01  
1399/09/01

بازدید: 6,441

نایب رئیس سابق موناکو

وادیم واسیلیف نایب رئیس سابق موناکو که زمانی کیلیان امباپه را به پی اس جی انتقال داد معتقد است او سال بعد باشگاه پاریسی را ترک خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، یکی از بزرگترین دغدغه های پی اس جی تمدید با ستاره های بزرگش است. نیمار و کیلیان امباپه تنها تا ژوئن 2022 قرارداد دارند و به خصوص اخبار و شایعات زیادی در مورد جدایی امباپه و انتقالش به رئال نیز به گوش می رسد.

او فعلا تمایلی برای تمدید از خود نشان نداده ولی لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی اخیرا فاش ساخت که مذاکراتی جدی را با او شروع کرده اند.

 

 

 

 

وادیم واسیلیف نایب رئیس سابق موناکو که کیلیان امباپه را از دوران حضورش در این باشگاه خوب می شناسد به تله فوت گفت:« در حال حکاضر احتمال جدایی کیلیان را بیشتر می بینم. او باید تصمیم خیلی مهمی برای فوتبالش بگیرد. در حال حاضر اما بعید می دانم در پی اس جی به کار ادامه دهد.

 

 

 

 

کیلیان جوان است و جاه طلب. او همه جام ها را می خواهد و می خواهد تمام رکوردهای ممکن را بشکند. اگر او تمدید نکند، پی اس جی محبور است تابستان بعد او را به فروش برساند تا مانع جدایی اش در تابستان 2022 به صورت رایگان شود. معتقدم کیلیان در صورت جدایی یا راهی رئال می شود یا لیورپول، سیتی و منچستر در انگلیس برای جذبش شانس خواهند داشت.»

 

شانس پی اس جی:« البته تمدید امباپه غیرممکن نیست. اگر پروژه ای بزرگ و قانع کننده را به کیلیان ارائه دهند، شاید او تصمیم به تمدید بگیرد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا