ورزشی

فن‌دایک تا آخر فصل به ترکیب لیورپول برمی‌گردد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720147/50

زمان: 13:00  
1399/08/30

بازدید: 2,714

مایکل اوون

مایکل اوون می‌گوید ویرژیل فن‌دایک احتمالاً در اواخر فصل به ترکیب لیورپول بازگشته و در روزهای کلیدی برای فتح جام‌ها به تیمش کمک خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، مایکل اوون ستاره سابق لیورپول می‌گوید ویرژیل فن دایک مدافع این تیم که به دلیل پاره شدن رباط صلیبی زانویش مدتها از میادین دور خواهد بود احتمالاً در اواخر فصل جاری به ترکیب لیورپول برخواهد گشت و در روزهایی که برای لیورپول کلیدی بوده و تکلیف جامهای قهرمانی را مشخص می‌کند به تیمش کمک خواهد کرد.

 

 

فن دایک در دربی مرسی ساید بین لیورپول و اورتون با خطای شدید جردن پیکفورد سنگربان اورتون آسیب دید و به دلیل پاره شدن رباط صلیبی تحت عمل جراحی قرار گرفت. در این که او چندین ماه دور از میادین خواهد بود هیچ شکی وجود ندارد. با اینحال اوون معتقد است او احتمالاً در اواخر فصل بازگشته و در مهمترین بازی‌های تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد.

 

مایکل اوون در گفتگو با تاک اسپورت گفت: ” یورگن کلوپ روزهای سختی در پیش دارد. تیمی مثل لیورپولِ یورگن کلوپ در بازی‌های عادی می‌تواند غیبت چند بازیکن خود را جبران کند ولی مثلاً در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان یا در دیدار با منچسترسیتی در آنفیلد دیگر نمی‌شود هر بازیکنی را وارد ترکیب اصلی کرد. شکی نیست که کل تیم لیورپول خوب است ولی یکی دو بازیکن در هر تیم هستند که بار اصلی بر روی دوش آنها است”.

 

 

ستاره سابق لیورپول در ادامه گفت: ” فن دایک یکی از این بازیکنها است. نبود او برای لیورپول فقدان بزرگی است ولی چه کسی می‌گوید که ویرژیل برای بازی‌های حساس و کلیدی انتهای فصل برنمی گردد؟ اگر همه چیز خوب پیش برود مصدومیت رباط صلیبی پنج تا شش ماه زمان نیاز دارد. پس هیچکس نمی تواند بگوید که او قطعاً کل فصل را از دست داده”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا