ورزشی

طعنه جدید یورگن کلوپ به دروازه‌بان اورتون

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720158/50

زمان: 14:37  
1399/08/30

بازدید: 4,378

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بار دیگر به خطای شدید جردن پیکفورد سنگربان اورتون روی ویرژیل فن دایک که به پاره شدن رباط صلیبی او منجر شد واکنش نشان داد.

به گزارش “آلانه”، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بار دیگر نسبت به خطای شدید جردن پیکفورد دروازه‌بان اورتون روی ویرژیل فن دایک ستاره تیمش که به مصدومیت شدید او و پاره شدن رباط صلیبی اش منجر شده و او را ماه ها از میادین دور نگه خواهد داشت واکنش نشان داد.

 

 

کلوپ که مشخصا بعد از گذشت چندین روز به خاطر از دست دادن مدافعش عصبانی است گفت تصمیم پیکفورد برای چنان تکل خشنی روی پای فن دایک را همچنان عجیب می داند.

 

یورگن کلوپ که با بزرگترین بحران مصدومیت در تیمش لیورپول مواجه است در این باره گفت:” چه می توانم بگویم؟ نمی خواهم بگویم که جردن پیکفورد عمدا آن کار را کرد ولی یک دروازه بان وقتی بازیکن دیگری در محوطه جریمه اش حضور دارد نمی تواند چنین تکلی روی پای او برود”.

 

 

 

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:” مصدومیت بخشی از واقعیت کاری فوتبالیستها و مربیان است و ما دائما نگران مصدوم شدن بازیکنان مان هستیم. خطا روی فن دایک اصلا در جریان بازی نبود. بلکه به خاطر تصمیم خیی عجیب یک نفر برای خطا کردن روی پای فن دایک بود. به همین خاطر است که قبول کردن این ماجرا اینقدر سخت است”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا