ورزشی

صحنه جنجالی بازی ماشین سازی-ذوب آهن (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720205/43

زمان: 17:17  
1399/08/30

بازدید: 13,488

بازی تیم های ماشین سازی و ذوب آهن از هفته دوم رقابت های لیگ بیستم، در همان دقیقه اول بازی با یک صحنه جنجالی داوری همراه بود.

به گزارش”آلانه” در دقیقه 1 بازی تیم های ماشین سازی و ذوب آهن، وحید محمدزاده مدافع ذوب آهن روی یک صحنه حمله حریف با دریافت کارت قرمز از حمید حاج ملک داور مسابقه از زمین بازی اخراج شد.

صحنه ای که خیلی زود و باردیگر بازی دو تیم سبزپوش و قدیمی فوتبال ایران را از نظر داوری ملتهب و احتمالا در پایان مسابقه ای جنجالی خواهد کرد. در دقیقه اول بازی ، اکبر آفاقی مهاجم تیم ماشین سازی در حال ورود به محوطه جریمه با خطای محمدزاده مواجه شد و مدافع ذوب آهن کارت قرمز گرفت.

این اتفاق در حالی رخ داد که بازی فصل گذشته دو تیم نیز از نظر داوری یکی از جنجالی ترین بازی های لیگ نوزدهم لقب گرفت. مسابقه ای که اشتباهات داوری آن به شکلی بود که اسماعیل صفیری رئیس کمیته داوران دقایقی بعد از پایان بازی به سایت فدراسیون رای داوری این بازی جلسه اضطرایی تشکیل داد.

در بازی فصل گذشته دو تیم داور مسابقه سه پنالتی اعلام و دو گل تیم ذوب آهن را مردود اعلام کرد. دو گل که هر دو بعدها با نظر کارشناسان صحیح بوده و به اشتباه مردود شدند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا