ورزشی

حسینی: این گل، دوبله به هواداران ذوب چسبید!

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، عبدالله حسینی زننده گل تساوی ذوب‌آهن اصفهان مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت: واقعیت این بود که ما برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده بودیم، اما حدود دقیقه ۲ یا ۳ بود که محمدزاده با سخت‌گیری داور اخراج شد و فشار زیادی به تیم ما از همان دقایق ابتدایی وارد شد.

 

او ادامه داد: ما در طول هفته روی کار تیمی کار زیادی انجام دادیم، تیم حریف را هم به خوبی آنالیز کرده بودیم و سعی داشتیم فرصت تک‌تک به آنها ندهیم. علی‌رغم دریافت گل در دقیقه۸۰ باز هم ناامید نشدیم و با تلاش تیمی موفق شدیم نتیجه را به تساوی بکشانیم.

 

مدافع ذوب‌آهن در خصوص گل دقیقه آخر خود عنوان کرد: خواست خدا بود که نگذاریم بازی با همان یک گل حریف تمام شود. من فقط ضربه آخر را زدم، وگرنه زحمت را کل تیم کشید. ذوب‌آهن با آقا رحمان، خواسته‌هایش در این فصل کاملا متفاوت است و اگر شرایط ابتدای بازی اینطور رقم نمی‌خورد قطعا تیم ما بهتر بازی می‌کرد و توان آن را داشت که بازی را با برد به پایان ببرد.

 

حسینی یادآور شد: ذوب‌آهن تیم ریشه‌داری است که در این چند ساله به جایگاه واقعی خودش نرسیده و امیدوارم با تلاش همه عوامل باشگاه، سال متفاوتی را دنبال کنیم و جایگاهی را کسب کنیم که در خور شخصیت این باشگاه باشد.

 

او شایعات پیوستنش به شهرخودرو تا واپسین لحظات نقل و انتقالات را رد نکرد و گفت: با اتمام مهلت نقل و انتقالات همه چیز تمام شد و من اکنون بازیکن ذوب‌آهن هستم، اما واقعیت این است که مشهد خانه من است و باشگاه شهرخودرو به‌عنوان جایی که یک روزی آنجا بازی کردم، حکم خانه من را دارد.

 

مدافع ذوب‌آهن یادآور شد: برای مردم مشهد بازی کردن افتخار است و آرزوی هر فوتبالیستی که به شهری که فوتبالش را جدی شروع کرد، برگردد. واقعیت این است که شرایط به گونه‌ای رقم خورد که تا آخرین لحظات مذاکرات ادامه داشت، اما باشگاه ذوب آهن اجازه خروج نداد و با جدایی من مخالفت کرد. من از پرسپولیس و یک باشگاه دیگر هم پیشنهاد داشتم، اما شهرخودرو بسیار جدی شد که در نهایت باشگاه ذوب‌آهن موافقت نکرد.

 

حسینی تاکید کرد: با قدرت در خدمت باشگاه ذوب‌آهن هستم و تمام تلاشم را برای این تیم خواهم کرد و انشاالله روزی هم بتوانم برای ادای دین به هواداران فوتبال خراسان به شهرخودرو بازگردم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا