ورزشی

جنجال دوباره مسوت؛ آرسنالی‌ها از اوزیل رنجیدند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720135/50

زمان: 12:00  
1399/08/30

بازدید: 8,549

مسوت اوزیل دست به انتخاب یک تیم رویایی 5نفره زد. جالب اینجا است که هیچیک از هم‌تیمی‌های او در آرسنال در این تیم حضور ندارند.

به گزارش “آلانه”، مسوت اوزیل در حساب توییتر خود اقدام به انتخاب یک تیم رویایی 5نفره کرد ولی جالب اینجا است که در این تیم رویایی هیچیک از هم تیمی‌های او در آرسنال حضور ندارند. آنچه این اقدام اوزیل را برای هواداران آرسنال ناخوشایندتر کرده این است که یک ستاره از منچستریونایتد، رقیب سرسخت آرسنال، در فهرست اوزیل به چشم می خورد.

 

اوزیل: تیم رویایی 5نفره خود را با این شرط انتخاب کنید که از هر کشور فقط یک بازیکن مجاز است. انتخاب من: مارسلو، بوفون، بنزما، لوکا مودریچ، مارکوس راشفورد

 

مسوت اوزیل می‌گوید با یک شرط دست به انتخاب تیم رویایی 5نفره خود زده. اینکه از هر کشور تنها یک بازیکن می‌تواند در تیم او حضور داشته باشد. بازیکنان تیم رویایی اوزیل از کشورهای انگلیس، فرانسه، کرواسی، ایتالیا و برزیل هستند و سه نفر از آنها در دوران حضور اوزیل در رئال مادرید همبازی‌اش بوده اند. کریم بنزمای فرانسوی، لوکا مودریچ کروات و مارسلوی برزیلی سه رئالی انتخاب شده توسط اوزیل هستند.

 

 

همانطور که گفته شد انتخاب جنجالی اوزیل این بوده که در غیاب حتی یک بازیکن از آرسنال او نام مارکوس راشفورد بازیکن منچستریونایتد را در تیمش گنجانده. هواداران آرسنال مسلماً از این حرکت او عصبانی خواهند شد.

 

اوزیل در نهایت برای دروازه بانی تیمش جان‌لوئیجی بوفون سنگربان کارکشته ایتالیایی یوونتوس را انتخاب کرده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا