ورزشی

باشگاه آلومینیوم: حق تیم‌ها را ضایع نکنید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، باشگاه آلومینیوم پس از اتفاقات روز گذشته دیدار مقابل سپاهان که با اشتباه داوری و شکست یک بر صفر اراکی‌ها همراه شد، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

 

“باشگاه آلومینیوم اراک همواره احترام به همه ارکان فوتبال از جمله داوران زحمتکش را وظیفه خود دانسته و همیشه بر حفظ حرمت ها و ضوابط تاکید ویژه‌ای دارد، اما گاهی اوقات اتفاقاتی رقم می‌خورد که چاره‌ای جز دادخواهی برای حقوق تضییع شده این تیم مردمی باقی نمی‌گذارد. تیم فوتبال آلومینیوم اراک در بازی با سپاهان، از عملکرد داوران و اشتباهات غیرعمد آنها متضرر شده و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.

 

در دیدار با سپاهان تیم فوتبال آلومینیوم از عملکرد داور ضربه جدی خورده است و نادیده گرفته شدن آفساید بازیکن سپاهان و در ادامه خطای واضح بازیکن این تیم پیش از به ثمر رسیدن گل که به تایید کارشناسان نیز رسیده است، در نتیجه نهایی این دیدار تاثیر مستقیم داشته و این باشگاه نیز دفاع از حق پایمال شده را حق خود می‌داند. 

 

در این بازی کمک داور دوم هم تاثیر بسزایی در نتیجه داشت و در نیمه اول خطای شدید بازیکن سپاهان در مقابل دیدگان کمک داور اتفاق افتاد که کارتی به این بازیکن داده نشد. بر روی به ثمر رسیدن گل سپاهان هم کمک داور در عدم اعلام آفساید و در ادامه عدم اعلام خطای شدید بازیکن حریف اشتباه کرد تا گل سه امتیازی وارد دروازه آلومینیوم شود.

 

در همین راستا سرمربی محترم تیم آلومینیوم اراک نیز پس از دیدار روز پنج‌شنبه تیمش برابر سپاهان، به دلیل وضوح آفساید و در ادامه خطای بازیکن حریف در نشست خبری پس از بازی انتقاداتی درست و منطقی را نسبت به عملکرد تیم داوری مطرح کرد.

 

باشگاه آلومینیوم اراک از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران تقاضا دارد که با نظارت بر عملکرد داوران و خطاهای صورت گرفته از تکرار این اشتباهات جلوگیری کند تا در ادامه مسابقات لیگ حقوق تیم‌ها ضایع نشود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا