ورزشی

پرانرژی در لب خط؛ ویژگی همیشگی منصوریان (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720053/56

زمان: 19:30  
1399/08/29

بازدید: 7,223

علیرضا منصوریان همچون همیشه در دیدار امروز تیمش در مقابل نساجی، لب خط پر جنب و جوش ظاهر شد.

به گزارش “آلانه”، نخستین دیدار هفته دوم بیستمین دوره لیگ برتر، برنده نداشت و نساجی در زمین خود و در ورزشگاه شهید وطنی در مقابل تراکتورسازی به نتیجه تساوی یک – یک رسید و شاید اگر تکنولوژی VAR وارد فوتبال ایران شده بود، آنها می توانستند بازی امروز را برنده شوند.

 

شاگردان منصوریان در تیم تراکتورسازی، بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و با وجود اینکه در زمین حریف به میدان رفته بودند، توانستند بر توپ و زمین مسلط باشند و با گلی که بوحمدان وارد دروازه نیما میرزازاد کرد، آنها به کمترین حق خود از این بازی دست یافتند.

در این مسابقه، علیرضا منصوریان همچون همیشه و در تیم هایی که مربیگری کرده، در کنار زمین پرجنب و جوش نشان داد و فعالیت هایش در لب خط، دستکمی از بازیکنان حاضر در میدان مسابقه نداشت. ما که منصوریان را در تیم های قبلی اش از جمله نفت، استقلال و ذوب آهن همیشه در لب خط فعال دیده بودیم، امروز نیز شاهد یک علیمنصور پرانرژی و بشاش بودیم.

 

تراکتور در بازی امروز در مقابل نساجی 14 شوت به سمت دروازه حریف زد و بازیکنان این تیم نزدیک به 500 پاس میان همدیگر رد و بدل کردند که 80 درصد آن سالم به مقصد رسید و این آمار نشان می دهد که شاگردان منصوریان بازی خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند.

 

 

 

 

 

عکس :معین نادری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا