ورزشی

نویدکیا: سپاهان هنوز تحت تاثیر بازی پرسپولیس است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720051/41

زمان: 19:14  
1399/08/29

بازدید: 43,448

این برد کمک می‌کند شرایط بهتری پیدا کنیم؛

محرم نویدکیا می‌گوید سپاهان از نظر مهره‌ای تیم فوق العاده‌ای است ولی هنوز برای برطرف کردن برخی مشکلات نظیر گلزنی به زمان نیاز دارد.

به گزارش “آلانه”، محرم نویدکیا پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان مقابل آلومینیوم اراک در گفتگویی که کنار زمین انجام داد، بخش ابتدایی صحبت هایش را به شرایط حاد کشور و دنیا که تحت تاثیر ویروس کرونا است، اختصاص داد و گفت: این برد را به همه سپاهانی‌ها تبریک می‌گویم. ویروس کرونا واقعاً خطرناک است و خیلی‌ها را درگیر کرده است. همه باید رعایت کنند و تا آنجا که می‌توانند، از منزل خارج نشوند. واقعاً شوخی‌بردار نیست کادر پزشکی زحمات زیادی می‌کشد. ما باید خودمان را جای آنها بگذاریم و به آنها فکر کنیم. امیدوارم این ویروس هرچه زودتر ریشه‌کن شود.

او سپس با اشاره به بازی اضافه کرد: بیشتر مشکلات ما روحی بود؛ نه بحث تاکتیک. از سال گذشته که تیم در کورس قهرمانی قرار داشت و به خاطر آن بازی با پرسپولیس اتفاقاتی افتاد، فشار بیش از حدی روی تیم ایجاد شد و هنوز هم ادامه دارد. سعی می‌کنیم روز به روز بهتر شویم. باید بازی‌ها را ببریم تا بچه‌ها از این استرس خارج شوند. ما تیم فوق‌العاده‌ای هستیم اما مشکلاتی داریم که سعی می‌کنیم آنها را برطرف کنیم.
سرمربی سپاهان با تمجید از نمایش شاگردان خطیبی عنوان کرد:‌ آلومینیوم اراک بازی سنگین و گردن کلفتی را به نمایش گذاشت. موقعیت‌هایی داشتیم اما دچار استرس بودیم. این برد به ما کمک می‌کند که شرایط بهتری پیدا کنیم.

او در پایان درباره مشکل گلزنی تیم که در این بازی هم مشاهده شد، توضیح داد: این مسئله بیشتر به خاطر استرس است. شهباززاده، استنلی کی‌روش و روح‌الله باقری مهاجمان فوق‌العاده‌ای هستند که هر تیمی آرزو دارد یکی از آنها را داشته باشد. ما هر سه نفرشان را داریم. بیشتر بحث استرس است که از سال قبل به تیم وارد شده است. تیم ما یک تیم فوق‌العاده است که نیاز به زمان دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا