ورزشی

لیورپول به سرخیو راموس نیاز ندارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719972/50

زمان: 12:20  
1399/08/29

بازدید: 4,936

استیو نیکول

ستاره سابق لیورپول با اشاره به شایعات درباره انتقال سرخیو راموس به مرسی‌ساید می‌گوید راموس در حال افول است و لیورپول به او نیاز ندارد.

به گزارش “آلانه”، استیو نیکول ستاره سابق خط دفاعی لیورپول در دهه هشتاد میلادی می‌گوید مرسی‌سایدی‌ها با اینکه در مرکز خط میانی با مشکل جدی مواجه هستند و به دنبال جذب یک مدافع می‌گردند ولی بر خلاف شایعات، لیورپول نیازی به سرخیو راموس ندارد چرا که ستاره رئال مادرید و اسپانیا پا به سن گذاشته و در حال افول است.

 

این ستاره سابق لیورپول می‌گوید راموس 34ساله در حال حاضر به کار لیورپول نمی‌آید و این تیم تنها در صورتی در ماه ژانویه به سراغ او خواهد رفت که در جذب گزینه‌های بهتر ناتوان مانده و چاره دیگری نداشته باشد.

 

 

یورگن کلوپ بعد از مصدومیت ویرژیل فن دایک ستاره خط دفاعی اش از جو گومز به جای او در مرکز خط دفاعی استفاده می کرد ولی گومز هم مصدوم شد تا حالا لیورپول در مرکز خط دفاعی با مشکلی بزرگ مواجه شود.

 

ستاره سابق لیورپول در این باره گفت: ” اگر مصدومیت فن دایک خیلی طول بکشد و جو گومز هم مشکل داشته باشد باشگاه به سراغ کسی مثل اوپامکانوی 21ساله می‌رود که هنوز یک دهه دیگر فرصت بازی دارد. ولی اگر خرید او ممکن نباشد کلوپ به سراغ گزینه‌های بعدی لیستش می‌رود”.

 

 

استیو نیکول در ادامه گفت: ” راموس فقط برای یکی دو فصل خوب است و البته به نظر من او تا حدودی در افول قرار دارد. البته راموس بدترین خرید ممکن نخواهد بود و کارش را انجام خواهد داد. اما فراموش نکنید که راموس خودش همین امروز مصدوم است و مشکل همسترینگ دارد”.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا