ورزشی

فاضلی: داور حق بازیکنانم را پایمال کرد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، وحید فاضلی پس از تساوی نساجی و تراکتور در نشست خبری گفت: یک بازی بسیار تاکتیکی را شاهد بودیم و هر دو تیم با برنامه کار می‌کردند. ما توانستیم تراکتور را کنترل کنیم و جلو بیاییم؛ فرصت‌های بیشتری از تراکتور به وجود آوردیم و فکر می‌کنم سه برابر حریف ایجاد موقعیت کردیم. این موضوع را قاطعانه می‌گویم و نمی‌خواهم جو ایجاد کنم.

 

او ادامه داد: با برنامه به گل رسیدیم و در تمریناتمان در طول هفته اخیر روی آن کار کرده بودیم. در ادامه نیز روی یک ضربه ایستگاهی تراکتور به گل رسید و بازی مساوی شد، اما از تلاش بازیکنانم تشکر می‌کنم چراکه جانانه جنگیدند و تلاش زیادی انجام دادند. دست آنها را به گرمی می‌فشارم و تک تک آنها نمایش خوبی داشتند.

سرمربی نساجی با اشاره به آفساید بودن گل تساوی تراکتور ابراز کرد: به آقای کرمانشاهی خسته نباشید می‌گویم؛ من هفته پیش گفتم جدا از هر نتیجه‌ای، از داوران تشکر می‌کنم چراکه قشر زحمتکشی هستند، اما به گفته کارشناسان گلی که تراکتور زد، آفساید بود.

 

فاضلی تصریح کرد: مشکلی که می‌بینم، این است که دوست نداشتم امروز حق بازیکنانم تضییع شود چون مقابل تراکتور واقعا زحمت کشیدند. این بازی را بارها باید تماشا کنید تا بدانید بازیکنانم تا چه اندازه با دل و جان کار کردند، نه با پاهای خود. خودم از عملکرد بازیکنانم رضایت داشتم ولی نگرانی من از این است که حق بازیکنانم پایمال شد.

او تاکید کرد: چه اشکالی دارد VAR را به لیگ برتر ایران بیاوریم؟ اصلا به گروه داوری و اشتباهی که امروز انجام دادند، کاری ندارم ولی چرا این تکنولوژی را سنگین می‌دانیم و به ایران نمی‌آوریم؟ اگر این اتفاق صورت بگیرد، خیلی از مشکلات فوتبال ایران حل می‌شود.

سرمربی نساجی عنوان کرد: اگر امروز سه امتیاز را می‌گرفتیم، کمک زیادی به ما می‌کرد و به تیم نساجی شخصیت بیشتری می‌داد؛ هرچند بازیکنانم شخصیت بزرگی دارند و زحمت زیادی کشیدند و به شدت از آنها رضایت دارم. امیدوار هستم رفته رفته نتیجه کارشان را بگیرند و به حق خود برسند.

فاضلی در خصوص اینکه منصوریان عنوان کرده دستورالعمل‌های بهداشتی پس از پایان مسابقه با نساجی رعایت نشده و ۲۰۰ نفر به کنار زمین آمدند، گفت: آقای منصوریان پیشکسوت ما هستند و در بازی هم دو، سه مورد پیش آمد که از ایشان عذرخواهی کردم و گفتم که این اتفاقات از جانب ما نیست.

او اضافه کرد: خودم به‌عنوان مربی تمرکزم روی کارم و بازیکنانم است و وقتی بازی تمام شد، قصد داشتم بازیکنانم را جمع کنم و تشکری از تیم داوری داشته باشم. باور کنید متوجه نشدم اطرافم چه خبر است. نمی‌توانم حرف منصوریان را تایید یا تکذیب کنم ولی مورد خاصی نبود و ما در بسیاری از مسابقات لیگ، موارد بدتر از این را دیده‌ایم. اینکه بگوییم پروتکل رعایت نشده را تایید نمی‌کنم.

 

سرمربی نساجی در خصوص عقب‌نشینی تیمش پس از زدن گل اول عنوان کرد: این اتفاق در فوتبال طبیعی است و شاید اگر تراکتور هم اول به ما گل می‌زد، این کار را انجام می‌داد ولی یکی از دلایلی که تیم ما عقب‌نشینی کرد، این بود که قائدرحمتی و بایرامی، دو بازیکن خوب ما خسته شدند و به اجبار دو تعویض انجام دادیم که آنها هم خوب بودند.

فاضلی یادآور شد: خطاهایی که گرفته می‌شد، خود به خود تیم ما را پله پله به عقب برد. گلی هم که تراکتور زد روی یک شروع مجدد از ضربه ایستگاهی بود. پس از مساوی هم بازی را مدیریت کردیم و نتیجه مساوی شد، اما این اتفاقات برای تیم ما طبیعی است. این را هم باید بگویم که قرارداد یکی از بازیکنان تراکتور، اندازه کل تیم ما است ولی مطمئن باشید در پایان فصل، قرارداد بازیکنان ما هم به آنها می‌رسد.

 

او درباره حضور محمد عباس‌زاده در تراکتور ابراز کرد: عباس‌زاده قطعا یکی از بهترین خریدهای تراکتور است. روزی که تیم را تحویل گرفتم، آیا در خط جلو بازیکنی جذب کردم یا نه؟ تیم من در خط دفاعی مشکل داشت و در عقب زمین بازیکن جذب کردم. محمد عباس‌زاده را دوست دارم و دیدید که امروز هم به گرمی باهم برخورد کردیم. هیچ مشکلی با یکدیگر نداریم و او سرمایه این شهر است، اما در نظر بگیرید قرارداد یکی از بازیکنان ما، نصف قرارداد عباس‌زاده با تراکتور هم نیست. برای او آرزوی موفقیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا