ورزشی

شماره 9 جدید پرسپولیس دراختیار بدنساز

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720110/1

زمان: 00:56  
1399/08/30

بازدید: 10,436

قرارداد دوساله مهدی مهدی‌خانی عصر روز سه‌شنبه با پرسپولیس نهایی شد و او بعد از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی و گرفتن تأییدیه‌های لازم از دیروز در تمرین سرخ‌ها حاضر شد.

به گزارش “آلانه” و به نقل از ایران ورزشی، مهدی‌خانی پیراهن شماره 9 را تحویل گرفت که پیش از این در اختیار مهدی ترابی بود. البته او با گرفتن این پیراهن که قبل از این متعلق به محسن خلیلی و مهدی طارمی، دو آقای گل سابق پرسپولیس بوده کار خودش را سخت کرد و حالا همه از او انتظار دارند مثل یک مهاجم نوک تمام‌کننده و درخشان در مسابقات ظاهر شود. مشکل فعلی مهدی‌خانی این است که او دو هفته تمرین نداشته از این‌رو دیروز یک مقدار با بدنساز تیم تمرین کرد اما رحیم‌پور در روز اول تمرین به بدن این بازیکن فشاری وارد نکرد و قرار است از امروز برنامه ویژه‌ای برای این مهاجم گیلانغربی طراحی کند و حسابی تمرینات نفسگیری با او داشته باشد. البته با توجه به شناختی که کادر فنی پرسپولیس از مهدی‌خانی و شرایط فنی و بدنی‌اش دارند مطمئن هستند او خیلی زود آماده می‌شود.

به اعتقاد مربیان پرسپولیس، مهدی‌خانی از آن بازیکنان جنگجو و حریص فوتبال است که در فوتبال امروز می‌تواند گلیم خودشان را از آب بیرون بکشد و البته به تیمش هم کمک کند. در واقع یحیی و کادرش به‌لحاظ فنی کاملاً این بازیکن را قبول دارند هرچند در مقطعی این بازیکن در پدیده خیلی کم بازی می‌کرد و قصد جدایی داشت تا جایی که گفته شد با یحیی به مشکل خورده، اما در آن مقطع یحیی خیلی کم به ترکیب برنده‌اش دست می‌زد و فقط گاهی در بازی‌های جام حذفی از مهدی‌خانی استفاده می‌کرد که او در آن جام مقابل فولاد و پرسپولیس خوب کار کرد و گل هم زد.

مهدی‌خانی در اولین مصاحبه‌اش بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس گفته از بچگی طرفدار این تیم بوده و حتی برای تماشای بازی‌هایش به ورزشگاه می‌رفته که حالا آرزویش برای بازی کردن در تیم محبوبش برآورده شده و باید دید در ترکیب پرسپولیس چه خواهد کرد. با توجه به شرایط بدنی مهدی‌خانی قطعاً او در بازی با صنعت‌نفت آبادان در لیست پرسپولیس قرار نخواهد گرفت اما به نظر می‌رسد از بازی بعدی جزو کادر بازیکنان اصلی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا