ورزشی

دروازه بانی که سرمربی نساجی دوست دارد ملی پوش شود 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719955/34

زمان: 10:27  
1399/08/29

بازدید: 4,653

وحید فاضلی، سرمربی تیم نساجی دیروز در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتور از اعتماد کامل خود به نیما میرزازاد دروازه بان جوان این تیم خبر داد و گفت دیگر به دنبال دروازه بان اسمی برای حضور در اردوی تیمش نیست. 

به گزارش “آلانه”، او وقتی با این سوال مواجه شد که علیرضا حقیقی فصل گذشته یکی از مهره های کلیدی تیم بشمار می رفته اما این فصل نساجی دروازه بان اسمی بخدمت نگرفت! گفت: من به نیما میرزازاد اعتماد کامل دارم. او دروازه بان تیم ملی جوانان در جام جهانی بوده و اگر قدر خود را بداند و در درون دروازه سختکوش و پرتلاش و از همه مهتر با مسئولیت دروازه بانی کند می تواند به تیم ملی بزرگسالان هم راه پیدا کند و حتی در جام جهانی بازی کند. 

 

سرمربی تیم نساجی البته از دو دروازه بان دیگر تیمش هم اسم برد. مهرداد طهماسبی با باتجربه که در تیم های لیگ برتری متعددی از جمله صبا و فولاد بازی کرده و به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط در فصل گذشته نیاز به زمان برای بازگشت به روزهای خوب دارد و هم چنین حسین خطیر که جز گلرهای جوان تیم نساجی بشمار می رود. 

 

 

نکته جالب اینکه نیما میرزازاد بعد از همراهی تیم ملی جوانان در جام جهانی زیر 20 سال در سال 2017 چند روزی به عنوان دروازه بان تمرینی به اردوی تیم ملی دعوت شد و شاید اگر امروز کی روش سرمربی تیم ملی بود او را به اردوی تیم ملی فرا می خواند. با این حال وحید فاضلی سرمربی جوان نساجی بر این عقیده است نیما میرزازاد چیزی را از دست نداده و با نمایش های خوب در درون دروازه نساجی می تواند سرمربی تیم ملی را متقاعد به دعوت از خویش کند. نیما در یکی دو فصل گذشته به دلیل جوانی و شاید هم اشتباهاتی که در برخی از بازی ها داشت خیلی مورد اعتماد قرار نگرفت اما با محول شدن هدایت نساجی به وحید فاضلی این مربی جوان اعلام کرد درون دروازه به نیما میرزازاد اعتماد خواهد کرد و همراه او خواهد بود تا پله های پیشرفت را یکی یکی طی و در نهایت به تیم ملی برسد. او به درستی بر این باور است که بازیکن جوان با اعتماد سرمربی رشد خواهد کرد و البته نیما در بازی نخست با بسته نگه داشتن دروازه نساجی در برابر حملات آلومینیوم اراک به خصوص در دقایق آغازین بازی به خوبی جواب این اعتماد را داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا