ورزشی

خطیبی: علی دایی راست می‌گفت!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رسول خطیبی در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان، ضمن تشکر از زحمات این باشگاه اصفهانی، اظهار کرد: واقعیت این است که ما بازنده این بازی نیستیم. هر دو تیم فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتند. ما در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم ولی با اشتباهاتی که داور و کمک داور انجام دادند، شاکله تیم ما بهم ریخت.

 

او ادامه داد: در فوتبال ما علی دایی‌ها را محروم می‌کنند ولی الان می‌بینم که علی دایی حرف حق را درباره مسائل داوری می‌گفت. ما این همه در طول هفته زحمت می‌کشیم، اما یک کمک داور یا داور می‌آیند و تمام زحمات تیم ما را خراب می‌کنند.

سرمربی آلومینیوم با تاکید بر اینکه با سند صحبت می‌کنم، ابراز کرد: تصویر گل آفساید سپاهان را به ناظر مسابقه نشان دادم که گفت حق با شما است. یک داور با اشتباهش زحمات یک تیم را بر باد می‌دهد.

خطیبی اضافه کرد: در زمان گل سپاهان، به داور می‌گویم شما ندیدید که بازیکن سپاهان با کف استوک به سر بازیکن ما زد و از سر او خون می‌آید؟ می‌گوید من ندیدم. جالب است که داور چهارم می‌گوید آفساید را مطمئن نیستم، اما در زمان گل سپاهان، بازیکن این تیم روی مدافع آلومینیوم خطا کرد.

 

او با تاکید بر اینکه گل سپاهان در موقعیت کاملا آفساید به ثمر رسید، گفت: به آقای نجاتی به‌عنوان ناظر داوری مسابقه آن صحنه را نشان دادم که گفت شما درست می‌گویید. زحمات یک هفته‌ای ما را خراب کردند.

سرمربی آلومینیوم که به شدت از قضاوت تیم داوری دیدار با سپاهان عصبانی بود، تاکید کرد: در هفته‌های اول نمی‌خواهیم راجع به داوری صحبت کنیم، اما نمی‌گذارند. یک تیم زحمت بکشند، اما یک داور یا کمک داور با کار خود زحمات تیم را بر باد می‌دهند. با این شرایط که من نمی‌توانم راجع به مسائل فنی داوری صحبت کنم.

خطیبی یادآور شد: هر دو تیم نمایش خوب و جنگنده‌ای داشتند و موقعیت‌هایی به دست آوردند، اما صحنه‌های داوری را دیدید و قطعا کارشناسان را نظر می‌دهند.

 

او تاکید کرد: سه کارشناس در برنامه فوتبال برتر هستند که هر موقع به نفع داور باشد، می‌گویند درست است ولی اگر به ضرر داور باشد، می‌گویند دید نداشت و تصمیم گیرنده کمک داور است. آقایان! داوری درستی داشته باشید. اگر کارشناسان داوری نظرات درستی ندهند، داوری‌ها پیشرفت نمی‌کند.

سرمربی آلومینیوم ادامه داد: متاسفانه امروز با وجود نمایش خوبی که داشتیم، بازنده شدیم. شرایط خوبی نسبت به هفته قبل داشتیم و به تیم خودم و سپاهان خسته نباشید می‌گویم. امیدوار هستم در بازی‌های آینده اینگونه مسائل را نبینیم. امروز از نظر کیفیت بازی پیشرفت داشتیم و در هفته‌های آینده نیز قطعا بهتر خواهیم شد، اگر این مسائل(داوری) بگذارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا