ورزشی

جای میزبان و میهمان در رفسنجان عوض شد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719987/47

زمان: 13:40  
1399/08/29

بازدید: 5,334

با ورود کاروان شلوغ تیم گل گهر به رفسنجان، تیم میزبان مس هتل محل اقامت خود را برای میهمان خالی کرد.

به گزارش آلانه، این اتفاق شب گذشته  و در شرایطی افتاد که در تمام این هفته بحث و جدلی جدی بین دو باشگاه بر سر این موضوع شکل گرفته بود. از سویی رفسنجانی ها اعتقاد داشتند که باتوجه به شرایط میزبانی باید در هتل محل اقامت خود بمانند و از طرفی گل گهری ها می‌گفتند همانطور که در سیرجان هتل بهتر شهر را به میهمان می‌دهند، انتظار دارند در رفسنجان هم همین رفتار با آن ها بشود.

 

 

 

 

در نهایت این اتفاق با خروج تیم مس رفسنجان و استقرار آن ها در کرمان برای مسابقه حساس فردا انجام شد و گل گهری ها در هتل چهار ستاره شهر میزبان  اسکان یافتند؛ هتلی که باید به عنوان بخشی از شرایط میزبانی در اختیار رفسنجانی ها باشد اما باتوم به رابطه نزدیک دو تیم و کادرفنی شان در نهایت این توافق انجام شد تا تیم میهمان در هتل هیلان اسکان پیدا کند.

 

نکته مهم این است که شهر رفسنجان باوجود ساخت یک تیم خوب، از امکانات کافی برای انجام مسابقات لیگ برتر برخوردار نیست و موضوع هتلینگ و همچنین استادیوم اختصاصی با چمن طبیعی باید هرچه سریع تر به عنوان یکی از مسائل اصل کاری مورد توجه شهرداری و شورای شهر و سرمایه گذاران شهر قرار گیرد. این چیزی است که برای نمایش بهتر در لیگ، رفسنجانی ها به آن نیاز دارند.

 

 

 

 

نکته این که رسانه های محلی مدام از تیم مس انتقاد می‌کردند که چرا تمرینات خود را به تهران منتقل کرده، در حالی که با ورود اولین میهمان لیگ برتری تاریخ مس رفسنجان، حالا کمبود ها برای همه عیان شده است.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا