ورزشی

بیم بارسلونا از تصمیم جدید عثمان دمبله

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720017/29

زمان: 16:35  
1399/08/29

بازدید: 16,174

گزارش؛

بارسلونا مطلع شده است که عثمان دمبله تمدید نخواهد کرد و در انتظار تابستان 2022 برای جدایی است.

به گزارش “آلانه”، عثمان دمبله تابستان 2017 بود که از بروسیا دورتموند راهی بارسلونا شد. او قرار بود جانشین نیمار باشد و پس از اعتصاب و غیبت در تمرینات دورتموند بود که توانست مجوز پیوستن به بارسا با قراردادی 105 + 40 میلیون یورویی را به دست بیاورد.

 

 

 

 

این ستاره گران قیمت فرانسوی اما در بارسا بیشتر به دلیل مصدومیت های طولانی متعدد و بی انضباطی ها در صدر اخبار بوده است. دمبله که اخیرا توانسته چند بازی متوالی برای بارسا انجام بدهد و موفق به گلزنی نیز شده، تا 2022 قرارداد دارد و تابستان پیشنهاد تمدید را رد کرد.

 

طبق ادعای اسپورت و موندودپورتیوو، دمبله تصمیم قطعی خود را برای عدم تمدید قرارداد گرفته و قصد دارد تابستان 2022 به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. به این ترتیب او نه تنها سودی به بارسا نخواهد رساند که می تواند به خاطر پیوستن به عنوان بازیکن آزاد، پاداش امضای قرارداد هم از باشگاه بعدی خود بگیرد.

 

 

 

 

در باشگاه بارسلونا از این قضیه بیم دارند و این طبیعی است. آنها سه سال پیش دمبله را به کیلیان امباپه ترجیح دادند ولی او هیچ بازدهی خاصی نداشته و اکنون می خواهد بدون تمدید قرارداد بارسا را رایگان ترک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا