ورزشی

بیانیه مس کرمان: اجازه سوء استفاده از کرونا ندهید!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه ، در آستانه آغاز رقابتهای لیگ یک در فصل جدید که روز یکشنبه آینده آغاز می‌شود مسی ها در یک مطلب مفصل به موضوع جالبی پرداخته اند.

در این مطلب چنین آمده:
برخی از تیم های حاضر در لیگ یک که کار جذب و نقل و انتقالات خود را دیرتر از سایر رقیبان خود آغاز کرده اند و هنوز موفق به صدور کارت بازی برای برخی از نفرات خود نشده اند و همچنین از نظر تمرینات و هماهنگی نیز هنوز در شرایط مد نظر خود قرار ندارند، درصدد سواستفاده از شرایط کرونایی و اعلام آمار کذب برای نفرات مبتلا خود می باشند تا بازی های خود را از این طریق به تعویق بی اندازند!

ظاهرا این تیم ها درصدد هستند با اعلام آمار بالای نفرات مبتلا خود به کرونا برنامه بازی های خود را به تعویق بی اندازند و آمارهای اعلام شده از سوی این تیم ها به هیچ عنوان بر مبنای نتایج تست های واقعی نمی باشد.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید کاملا مراقب این برنامه ریزی و سواستفاده این تیم ها باشد و با اعلام آمارهای عجیب از سوی برخی تیم های لیگ یک در ابتلای نفرات خود به کرونا، بلافاصله دستور تست گیری از آن ها را در مراکز مورد اعتماد کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال را بدهد تا شبهه ای در این زمینه باقی نماند.

این موضوع البته از زمان شیوع کرونا برای برخی تیم ها محل سو استفاده بوده است که ظاهرا در آستانه شروع بازی های فصل جدید لیگ یک از روز دوم آذر ماه نیز در دستور کار برخی تیم ها قرار دارد.

باشگاه مس کرمان به عنوان یکی از تیم های لیگ یکی این آمادگی را دارد که در هر آزمایشگاهی که کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال برای تست کرونا معرفی نمود شرکت نماید و این انتظار را دارد که با تصمیم گیری قاطع فدراسیون فوتبال، سایر تیم ها نیز برای رفع هرگونه شبهه و سواستفاده از این تصمیم تبعیت نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا