هنری

«ایدز» موضوع یک سریال رادیویی شد

پنل اس ام اس هیرو

ایلنا: یک سریال رادیویی با موضوع «ایدز» توسط اداره کل هنرهای نمایشی رادیو برای پخش از رادیو نمایش و رادیو سلامت آماده شد.

سریال رادیویی «روبان قرمز» با موضوع بیماری ایدز و به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده که از رادیو نمایش نیز پخش می‌شود.

مینو جبارزاده کارگردان این نمایش رادیویی گفت: زهرا کولیوند طرح این نمایش را به من پیشنهاد داد، قبول کردم و آن را نوشت که انصافا داستان زیبایی دارد، ملودرام است با چاشنی طنز و در عین حال غم انگیز. من سعی کردم در انتخاب بازیگر دقت کنم تا جنبه طنز آن نیز حفظ شود و با خود فکر کردم برای بیان چنین موضوع تلخی که درباره ایدز است و امکان دارد به طور اتفاقی برای خیلی‌ها پیش بیاید بهتراست که ما تلخی آن را بگیریم وبه جنبه طنز آن اضافه کنیم برای همین سعی کردم بازیگرانی را انتخاب کنم که قریحه طنز دارند.

وی گفت: در این بین از نورالدین جوادیان و سعیده فرضی خواهش کردم که بازیگر نقش‌های اصلی باشند، در نقش دو نفر که یکی از آن‌ها مبتلا به ایدز است و روبان قرمز دارد و دیگری مبتلا به بیماری‌ام اس است و هیچکدام از بیماری یکدیگر خبر ندارند و قرار است در سن بالا با هم ازدواج کنند اما در این بین اتفاقاتی رخ می‌دهد.

سریال رادیویی «روبان قرمز» از روز شنبه اول آذر، ساعت ۶:۱۵ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه از رادیو سلامت پخش می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا