ورزشی

اختلاف با بنزما؟ رابطه من و کریم عالی است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720097/52

زمان: 23:52  
1399/08/29

بازدید: 7,774

وینیسیوس:

وینیسیوس، ستاره برزیلی رئال مادرید به شایعات اختلافش با کریم بنزما واکنش نشان داد.

به گزارش “آلانه”، چندی پیش پیش ویدئویی توسط رسانه‌های اسپانیایی منتشر شد که نشان می‌داد کریم‌بنزما در بین دو نیمه بازی برابر مونشن گلادباخ به فرلاند مندی توصیه می کند که به ستاره برزیلی خیلی پاس ندهند چراکه مهاجم فرانسوی معتقد است وینیسیوس بر علیه رئال مادرید بازی می کند.

 

شایعات زیادی در رابطه با اختلاف این دو بازیکن به گوش رسیده است اما حالا وینیسیوس در جدیدترین مصاحبه خود نسبت به آن ها واکنش نشان داده و می‌گوید: ” این فقط یک جنجال بود که بازیکنان حرفه‌ای فوتبال به خوبی از آن آگاه هستند. کد هایی وجود دارد که شما از آنها مطلع نیستید. من و کریم نه تنها با یکدیگر هم‌تیمی هستیم بلکه صحبت های زیادی با هم انجام می‌دهیم. ما حرفه‌ای هستیم و رابطه من و کریم عالی است.”

 

 

 

 

وینیسیوس در ادامه پیرامون قابلیت دریبل زنی اش که در بسیاری از مواقع مورد تمجید قرار می‌گیرد گفت: “دریبل زدن در خون من است و از همان کودکی به نوعی سبک من بوده است. من همیشه فوتبال را با سرعت و در موقعیت‌های یک به یک دوست داشته ام تا این که بتوانم در نهایت به هم‌تیمی‌هایم کمک کنم.

 

وقتی به مادرید آمدم می‌دانستم که باید برخی ویژگی های دیگر را نیز به سبک فوتبالم اضافه کنم. هنوز راه زیادی مانده تا وینیسیوس به یک بازیکن قابل تضمین در رئال مادرید تبدیل شود و او نیز خودش این موضوع را می‌داند.”

 

وینیسیوس درباره آرزوهایش در رئال مادرید نیز گفت: ” در مادرید هیچ رویایی وجود ندارد بلکه این اهداف هستند که وجود دارند. اهداف ما همه جام هاست. من می خواهم به تمام جام های بزرگ برسم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا