ورزشی

مرزبان: آرزو دارم امسال قهرمانی لیگ را کسب کنم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار برابر آلومینیوم اراک، اظهار کرد: فوت محمود یاوری را به جامعه ورزش و سپاهان تسلیت می‌گویم، از کسانی که در جبهه سلامت در حال درمان مردم هستند تشکر ویژه ای می‌کنم زیرا برای حفظ سلامتی مردم تلاش زیادی می‌کنند.

او سپس با اشاره به هفته اول رقابت ها اضافه کرد: بعد از شکستی که در بازی گذشته داشتیم، شرایطی فراهم شد که سپاهان را آنالیز کنیم.

بخش بعدی حرف های مرزبان در رابطه با فصل گذشته سپاهان بود و افزود: تیم سپاهان که در کورس قهرمانی بود دچار افت شد و به همین دلیل ما آنالیزهایی داشتیم تا متوجه ایراد خود شویم. هواداران نیز همراه ما دچار بحران شدند. خوشحالم که با تأخیر ایجاد شده روی تیم کار کردیم و مسائل روانی تاکتیکی و بدنی را بررسی و رفع کردیم.

مربی سپاهان در ادامه به شرایط بازیکنان تیم اشاره داشت و توضیح داد: بازیکنان ما شرایط خوبی دارند و همه به صورت کامل برای بازی فردا آماده هستند. محرم نوید کیا در زمان بازی خود نیز مسائل تشکیلاتی را حل می‌کرد و همه ما سعی داریم در کنار یکدیگر وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهیم.

مرزبان بخش بعدی حرف های خود را به بازی در استادیوم خالی از تماشاگر اختصاص داد و عنوان کرد:  حضور هواداران در ورزشگاه تأثیر گذار است و هواداران سپاهان همیشه عشق زیادی به این تیم داشته‌اند و اکنون نبودشان اثر منفی دارد. سپاهانی‌های اصفهان که بدون آنها نمی‌توانستیم سپاهان را به اینجا برسانیم.

مرزبان درباره خریدهای جدید سپاهان و بازیکنان جوان بیان کرد: بازیکنان جدید که وارد تیم شده‌اند خوب هستند و جوانان حاضر کیفیت لازم را دارند، افراد انتخاب شده لیاقت بازی در سپاهان را دارند. تعطیلی لیگ به ما کمک کرد تا آنالیزهای لازم را انجام دهیم و تیم به شرایط بهتری برسد. آرزو دارم که امسال قهرمانی لیگ را کسب کنیم و نتیجه فصل گذشته را جبران کنیم. ما برای برگرداندن تیم به شرایط سابق سعی می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا