ورزشی

لیگ یک؛ 2 آذر شروع می شود 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719754/34

زمان: 10:55  
1399/08/28

بازدید: 296

بر اساس اعلام فریبرز محمود زاده – مسئول برگزاری بازی های لیگ یک کشور فصل جدید بازی ها طبق برنامه از پیش تعیین شده یعنی دوم آذر آغاز خواهد شد. 

به گزارش “آلانه”، او در این باره می گوید: یکی از شروط اصلی برگزاری بازی های لیگ یک در فصل جدید حضور همه تیم ها در تست پزشکی ایفمارک و هم چنین تست کرونا است که خوشبختانه همه تیم ها در این زمینه در حال همکاری با سازمان لیگ هستند که این جای تقدیر و تشکر از مدیران عامل و سرپرست تیم ها دارد. سخت گیری روی این دو موضوع در راستای منافع باشگاه ها و هم چنین سلامت اعضای تیم ها است.

 

بر این اساس 48 ساعت پیش از شروع بازی ها تست منفی کرونا همه بازیکنان به باید در اختیار ستاد پزشکی سازمان لیگ و ایفمارک قرار بگیرد در غیر اینصورت بازیکن با وجود ارایه همه مدارک به سازمان لیگ حق ورود به زمین را نخواهد داشت و قصور آن متوجه مدیر عامل – سرمربی و بازیکن خواهد بود. اینجا من باید از دوستان در ستاد پزشکی سازمان لیگ و هم چنین ایفمارک هم تشکر کنم که در حال همکاری با همه تیم های حاضر در لیگ یک هستند. به دنبال این هستیم بازی های فصل جدید در سلامت و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود. حضور در تست پزشکی پیش از شروع فصل که سال های سال است در فوتبال حرفه ای مرسوم شده در جهت اهداف باشگاه ها است و خدا رو شکر باشگاه ها به اهمیت این موضوع پی برده اند و این امر مهم را به خوبی درک کرده اند.

 

در سایه این موضوع پشت سر گذاشتن تست های کرونا هم در این دوره برای ما اهمیت وِیژه ای دارد چرا که در سازمان لیگ نسبت به سلامت همه اعضای تیم ها حساسیت خاصی وجود دارد. تلاش خواهیم کرد که به کمک باشگاه ها بازی های این فصل هم طبق برنامه پیش رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا