ورزشی

لوو به جز خودش دو نفر دیگر را قربانی می کند؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719912/52

زمان: 22:11  
1399/08/28

بازدید: 6,533

ممکن است ادامه نتایج ضعیف تیم ملی آلمان علاوه بر یواخیم لوو دو فرد دیگر یعنی فریتس کلر، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان و الیور بیرهوف مدیره تیم های ملی را هم قربانی کند‌.

به گزارش “آلانه”، در مورد یک چیز هیچ گونه شک و شبهه ای وجود ندارد و آن این است که یواخیم لوو خدمت زیادی به فوتبال آلمان کرده است. هواداران فوتبال در آلمان همواره از او به خاطر پیروزی 7-1 برابر برزیل در جام جهانی 2014 سپاسگزار هستند.

 

با این حال بعد از فاجعه تیم ملی آلمان در جام جهانی روسیه آنها شب گذشته با شش گل از اسپانیا شکست خوردند تا انتقادات از یواخیم لوو به اوج خود برسد. در واقع به نظر می‌رسد که این سرمربی دیگر از اعتبار چندانی برخوردار نیست و دورانش در تیم ملی آلمان به اتمام رسیده است.

 

 

 

 

از طرفی لوو همواره حمایت رئیس فدراسیون فوتبال آلمان یعنی فریتس کلر و الویر بیرهوف، مدیر تیم ملی را با خود به همراه داشته است. این موضوع بعد از جام جهانی 2018 و پس از کسب نتایج کابوس وار ژرمن‌ها کاملاً به وضوح مشاهده شد اما حالا ممکن است که نتایج ضعیف لوو گریبان این دو نفر را هم بگیرد و در صورت ادامه این روند در بازی های حساس بعدی به جز سرمربی، کلر و بیرهوف نیز از سمت خود برکنار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا