ورزشی

خطیبی: رتبه تک‌رقمی برای ما قهرمانی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار با سپاهان در هفته دوم لیگ برتر ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت زنده یاد محمود یاوری، اظهار کرد: ما و سپاهان در اولین بازی باختیم و به دنبال گرفتن نتیجه هستیم. سپاهان از نظر مهره و ساختاری تیم با کیفیتی است و یک باشگاه حرفه‌ای دارد. سپاهان با مربیان جدیدی وارد لیگ برتر شده که شناخت زیادی از تاکتیک آنها نداریم ولی امیدوار هستم فردا یک مسابقه خوب انجام دهیم و نمایش با کیفیتی از هر دو تیم ببینیم.

 

او در خصوص وضعیت تیم آلومینیوم گفت: این تیم اولین سال حضورش در لیگ برتر است و قطعا اگر به رتبه تک رقمی برسیم، مثل این است که قهرمان شده است. رتبه تک رقمی برای ما کم از قهرمانی ندارد و هدف‌مان این است که جزو تیم‌های تک رقمی باشیم و مطمئن باشید که این اتفاق می‌افتد.

 

سرمربی آلومینیوم به شکست تیمش در هفته اول اشاره کرد و افزود: قبل از بازی اول‌مان موارد زیادی اتفاق افتاد که در شأن این باشگاه نمی‌دانستم و همچنین زمان کافی را برای جذب بازیکن در فصل نقل‌وانتقالات از دست داریم و حتی بدون سرپرست و عوامل اجرایی بازی کردیم.

 

خطیبی یادآور شد: خیلی کار سخت بود و واقعا سخت‌ترین روزهای فوتبالی‌مان را تجربه کردیم ولی بعد از بازی اول و صحبت‌هایی که با هیات مدیره داشتیم، بسیاری از مشکلات حل شدند. از هیات مدیره، مدیرعامل و عوامل باشگاه تشکر می‌کنم چراکه در آن چند روز کارهای مثبت خیلی زیادی انجام دادند. البته باز هم کم و کسری داریم که امیدوارم در این هفته حل شود تا ما هم تمرکزمان را به مسائل فنی دهیم.

 

او با بیان اینکه من دوست دارم فقط تمرکزم روی مسائل فنی تیمم باشد، عنوان کرد: بعد از حل شدن مشکلات، به تیم برگشتم و در اولین تمرین تیم گفتم احساس می‌کنم اولین روز سرمربی‌گری من در آلومینیوم است و از امروز تمرکزمان روی تیم خواهد بود چراکه قبلا بخاطر مشکلات باشگاه نمی‌توانستیم روی کارهای تاکتیکی و فنی تیم کار کنیم. خدا را شکر اکنون وضعیت خوبی دارد. تیمی که در حال حاضر داریم زمان می‌برد به هماهنگی برسد، اما قول می‌دهم که این تیم بعد از یک ماه، یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر خواهد بود.

 

سرمربی آلومینیوم : من هیچ موقع که از این شهر جدا نمی‌شوم چراکه در تمام مدتی که در اراک بودم، غیر از خوبی چیزی از این تیم ندیدم و فقط خاطرات خوب داشتیم ولی اتفاقاتی افتاد که بعد از صعود به تیم ضربه زد ولی خدا را شکر قبل از بازی اول مدیرعامل و هیات مدیره مشخص شدند و مواردی که باید شخصیت تیم را بسازد، دارد به‌وجود می‌آید و داریم تلاش می‌کنیم که این شخصیت را بسازیم. قبلا آن شخصیت را در تیم نمی‌دیدم، اما اکنون آن چیزی که می‌خواستم انجام شده و امیدوارم در ادامه راه بتوانیم به هدفی که داریم برسیم.

 

خطیبی درباره خریدهای جدید تیمش عنوان کرد: قطعا هیچ مربی نمی‌تواند بگوید که در سه، چهار جلسه بازیکنان جدید را به هماهنگی رسانده و قطعا این کار زمان بر است. سعی کردیم در این سه، چهار جلسه خیلی کار کنیم و امیدوار هستم که خریدهایمان زودتر هماهنگ شوند. ان‌شاءالله یک ماه دیگر این تیم بهترین فوتبال را در لیگ برتر نشان خواهد داد و قول می‌دهم کیفیت خوبی خواهیم داشت. ما بازیکنان خیلی باکیفیتی جذب کردیم اما نیاز به زمان داریم.

 

او درباره دیدار دوستانه‌ تیمش پیش از شروع فصل مقابل سپاهان گفت: از مسوولان سپاهان باید تشکر کنم که ما را دعوت کرده بودند. آن بازی خیلی به ما کمک کرد و امیدوارم فردا این بازی‌های دوستانه بتواند کمک حال تیم‌ها باشد و ان‌شاءالله ثمره‌اش یک بازی خیلی خوب باشد.

 

سرمربی آلومینیوم ادامه داد: من در ذوب‌آهن یک فصل و چهار فصل در سپاهان بازی کردم و خاطرات خوبی از اصفهان دارم و امیدوارم که کادرفنی سپاهان در کارشان موفق شوند و برای مدیریت باشگاه سپاهان آقای ساکت آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم سپاهان به هدفی که دارد، برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا