ورزشی

حسینی: از روی سکوها بهتر می‌توان بازی را دید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا در هفته دوم رقابت های لیگ برتر گفت: کسب سه امتیاز این بازی برای ما خیلی مهم است و سعی می‌کنیم با یک بازی خوب و فکورانه مقابل تیم خوب سایپا قرار بگیریم.

او سپس با اشاره به سایپا بیان کرد: فکر می‌کنم سایپا یکی از تیم‌های خیلی خوب امسال باشد چون کادر فنی سال قبلش حفظ شد. سایپا هم جوانان خوب و هم بازیکنان با تجربه دارد. فکر می‌کنم این بازی با توجه به قدرت تیم سایپا عیار ما را مشخص می‌کند.

او درباره محرومان و مصدومان تیمش هم بیان کرد: ‌این بازی دوم ماست و محروم نداریم. مصدوم هم تا این لحظه نداریم.

حسینی که سه جلسه از محرومیت فصل گذشته اش همچنان باقی مانده است، دربار این موضوع بیان کرد: مشکلی نیست. روی سکو می‌نشینم و بازی را می‌بینم. از بالا بهتر می‌شود بازی را دید .

سرمربی نفت درباره پرداخت 10 درصد از قرارداد بازیکنان و روحیه آن‌ها هم توضیح داد: خدا را شکر بازیکنان ما شرایط روحی خوبی دارند. در بحث مالی هم باید بگویم فعلا اول فصل است و هیچ‌کس مشکلی از این نظر ندارد. خدا را شکر همان 10 درصدی هم که به تیم تزریق شد خیلی به موقع بود و از نظر روحی بازیکنان ما را شارژ کرد. در دو، سه هفته اول عیار تیم ما مشخص می‌شود.

حسینی سپس در پاسخ به این سوال که آیا برنامه ای برای حل مشکلات تیم های نفتی وجود دارد یا خیر عنوان کرد: من درباره مسائل فنی و بازی فردا می‌توانم اظهار نظر کنم و اینگونه سوالات را باید از مدیریت بپرسید. من در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا