ورزشی

احتمال حضور نظری جویباری در استقلال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719935/56

زمان: 00:41  
1399/08/29

بازدید: 9,978

ممکن است که علی نظری جویباری قائم مقام سابق آبی ها، به عنوان عضو هئیت مدیره استقلال اضافه شود.

به گزارش “آلانه”، این روزها بحث و گمانه زنی ها در مورد تعیین مدیرعامل و عضو پنجم هیئت مدیره استقلال به اوج خود رسیده و در طی روزهای اخیر، اسامی زیادی برای عضویت در هیئت مدیره این باشگاه معرفی شده است.

امروز خبرهایی منتشر شد که میان نظری جویباری، سعید کاردار و کیومرث هاشمی رقابت سختی برای نشستن بر روی صندلی مدیرعاملی باشگاه استقلال ایجاد شده و جانشین احمد سعادتمند از بین این 3 نفر انتخاب خواهد شد.

اما امشب خبری از باشگاه استقلال به بیرون درز کرد که هنوز توسط منابع موثق تأیید نشده است. شنیده ها حکایت از این دارد که قرار است علی نظری جویباری به عنوان عضو پنجم هیئت مدیره استقلال، به این تیم اضافه شود.

پس از برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی باشگاه استقلال، او از حضور در هیئت مدیره این تیم نیز استعفا داد تا اسماعیل خلیل زاده، در کنار حجت نظری، مهدی عبدیان و هادی زبده شیرکوهی 4 عضو هیئت مدیره آبی پوشان را تشکیل دهند و احتمالا نظری جویباری عضو پنجم این هیئت مدیره خواهد بود.

به هر حال این خبر فعلا در حد گمانه زنی است و تا انتخاب مدیرعامل و عضو آخر هیئت مدیره استقلال باید صبوری به خرج داد تا از طریق منابع موثق، این افراد معرفی شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا