ورزشی

احتمال تعطیلی دو هفته‎‌ای مسابقات لیگ فوتبالِ ایران

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719806/41

زمان: 13:56  
1399/08/28

بازدید: 1,804

موج سوم ویروس کرونا همه چیز را در ایران تحت تاثیر خود قرار داده و علیرغم تمایل مسئولان و باشگاه‌ها به ادامه مسابقات لیگ برتر، شاید شاهد تعطیلی دوباره مسابقات باشیم.

به گزارش “آلانه”، طی روزهای اخیر اخبار ضد و نقیض زیادی پیرامون تعطیلی یا ادامه مسابقات لیگ برتر در محافل مختلف شنیده شده و هر چه به روز شنبه که قرار است محدودیت‌های شدیدی در سراسر ایران ایجاد شود، نزدیک می‌شویم، این اخبار بیشتر هم می‌شود.

 

ساعاتی پیش بود که خروجی جلسه مسئولان ستاد ملی مبارزه با کرونا و تصمیم‌سازان سازمان لیگ فوتبال ایران، حاکی از برگزاری هفته دوم مسابقات بود، ولی بلافاصه پس از رسانه‌ای شدن این موضوع بود که سخنگوی وزارت بهداشت، خواهان تعطیلی دو هفته‌ای رقابت‌های لیگ برتر شد.

 

البته حتی در صورت تعطیلی رقابت‌ها لیگ برتر، تمرینات 16 تیم حاضر در این مسابقات و همینطور 18 تیم حاضر در مسابقات لیگ دسته اول که طبق برنامه مسابقاتشان از تاریخ 2 آذرماه آغاز خواهد شد، جریان خواهد داشت و آنها حتی می‌توانند در استان‌های خود، بازی های دوستانه برنامه ریزی کنند، ولی مسئولان وزارت بهداشت تاکید زیادی بر جابجا نشدن تیم‌ها در استان های مختلف دارند و همین موضوع هم ممکن است لیگ را پس از برگزاری هفته اول، با تعویض زودهنگامی مواجه کند.

 

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرده موضع این وزارتخانه تعطیلی تمامی لیگ‌های ورزشی در دو هفته آینده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا