ورزشی

کری‌خوانی اعجوبه جوان بارسا برای رئال مادرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719589/50

زمان: 13:06  
1399/08/27

بازدید: 12,041

پدری: خوب شد که من را رد کردید

پدری ستاره جوان بارسلونا از رئال مادرید تشکر کرد که در نوجوانی او را رد کرده و باعث شده راهی بارسلونا شود و در این تیم بدرخشد.

به گزارش “آلانه”، پدری ستاره جوان بارسلونا شعله اختلافات تاریخی بین دو غول فوتبال اسپانیا، بارسا و رئال مادرید را شعله‌ور کرد. پدری خطاب به رئال مادرید از این باشگاه تشکر کرد که در نوجوانی او را رد کرده و همین باعث شده او به بارسلونا رفته و در این باشگاه بدرخشد.

 

 

پدری 17ساله در فصل جاری در نوکمپ درخشان ظاهر شده و زیر نظر رونالد کومان به یکی از پدیده های نوظهور باشگاه کاتالان تبدیل شده است. اما فوتبال او ممکن بود به شکلی کاملاً متفاوت ادامه پیدا کند.

 

پدری در سال 2018 برای تست دادن در باشگاه رئال مادرید به کمپ تمرینی این باشگاه در والده‌بباس می رفت ولی رئالی‌ها به او می گویند در سطح این تیم نیست. پدری که از رئال ناامید شده راهی لاس پالماس شده و در نهایت از بارسا سر در می آورد.

 

 

پدری در گفتگو با رادیو کادنا سِر ضمن ابراز خوشحالی از نپیوستن به رئال مادرید گفت: ” من برای تمرینی یک هفته‌ای به رئال مادرید رفتم ولی به من گفتند که در سطح آنها نیستم. من را به دفتر بردند و این حرف را زدند. اما این برای من انگیزه شد. به کسی که من را رد کرده چه باید بگویم؟ من از آنها تشکر می‌کنم چون حالا در تیمی هستم که همیشه عاشقش بودم”.

 

ستاره جوان بارسا در ادامه گفت: ” من از وقتی بچه بودم همیشه طرفدار بارسا بودم. این باشگاهی است که می خواهم در آن بازی کنم”.

 

 

پدری امسال در ماه سپتامبر اولین بازی خود را با پیراهن بارسلونا انجام داد و حالا به جزئی مهم از پازل تاکتیکی رونالد کومان سرمربی هلندی این تیم تبدیل شده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا