سیاسی

کمیسیون شوراها از توضیحات رحمانی فضلی قانع نشد/ مهلت یک ماهه به وزیر کشور برای رفع مشکلات

پنل اس ام اس هیرو

علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، از حضور وزیر کشور در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: رحمانی فضلی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون حضور پیدا کرده بود.

وی درباره محور سوالات نمایندگان از وزیر کشور، ادامه داد: حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان به نحوه عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر به ریاست رحمانی فضلی انتقاد داشت و در این باره سوال کرد.

حدادی تاکید کرد: سوال نماینده شاهرود نیز درباره نحوه انتصاب فرمانداران بود که از افراد بومی استفاده نشده و باعث می‌شود ضمن عدم حضور مداوم در محل کار، عملکرد مناسبی نیز نداشته باشند.

وی همچنین با اشاره به سوال احسان ارکانی نماینده نیشابور درباره تقسیمات کشوری از وزیر کشور اظهار کرد: نماینده نیشابور ایراداتی را متوجه نحوه تعیین منطقه مرکزی شهرستانی دانست و در این باره از وزیر کشور توضیح خواست.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس در پایان با بیان اینکه به طور کلی ایراداتی به نحوه عملکرد وزارت کشور در حوزه استانی وارد بود و سوالات نیز در حیطه منطقه‌ای مطرح شد بیان کرد: نمایندگان از پاسخ‌های ارائه شده وزیر قانع نشدند، اما به این وزارتخانه فرصت‌های دو هفته‌ای تا یک ماهه داده شد تا بررسی مجدد درباره این سوالات انجام شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا