ورزشی

پرز به راموس؛ درک می کنم اگر از رئال بروی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719617/29

زمان: 15:10  
1399/08/27

بازدید: 13,885

ادعای ال چیرینگیتو

فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید حاضر نیست به راموس پیشنهاد تمدید دو ساله ارائه دهد و کاپیتان ممکن است جمع کهکشانی ها را ترک کند.

به گزارش “آلانه”، 45 روز تا نقل و انتقالات زمستانی باقیمانده و هنوز خبری از تمدید قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید نیست. در روزهای اخیر شایعات حاکی از آن بودند که هیچ تماسی بین باشگاه و رنه راموس ایجنت و برادر سرخیو راموس برقرار نشده اما در واقع اینطور نیست. از چند هفته پیش مذاکرات ابتدایی بین طرفین شروع شده ولی مشخص نیست که در نهایت وضعیت تمدید راموس به کجا خواهد رسید.

 

 

 

 

روز گذشته آاس خبر از پیشنهاد سه ساله با دستمزد 20 میلیون یورویی پی اس جی به راموس داد که البته در فرانسه تکذیبش کردند با این حال مشخص است که روند تمدید با راموس خوب پیش نمی رود و نمی توان هیچ احتمالی را دور از ذهن داشت.

 

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعای جالبی در مورد قضیه راموس مطرح شد. اینکه فلورنتینو پرز رئیس رئال در تماس تلفنی به راموس گفته است که اگر پیشنهاد خوبی از باشگاهی دیگر به وی ارائه شود، درک خواهد کرد که رئال را ترک کند.

 

 

 

 

پرز که به دلیل وضعیت بد اقتصادی ناشی از کرونا قادر به افزایش دستمزد کاپیتان تیمش نیست، به او پیشنهاد یک ساله قطعی به علاوه یک ساله مشروط داده بدون تغییر دستمزد اما راموس قرارداد دو ساله قطعی به علاوه یک ساله مشروط می خواهد و مورد اختلاف دو طرف نیز همینجاست. فعلا هر دو طرف سکوت اختیار کرده اند و باید دید در هفته های آتی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا