ورزشی

پاشایی: پیکان را یک ماه دیگر ببینید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، حسین پاشایی در نشست خبری پس از دیدار با صنعت نفت آبادان گفت: نتیجه‌ای که رقم خورد، اصلا حق تیم ما نبود. درست است اشتباهاتی داشتیم ولی شخص آقای تارتار تنها یک هفته است هدایت پیکان را پذیرفته و تا بتواند افکارش را در این تیم جا بیندازد، حداقل یک ماه زمان می‌خواهد.

 

او ادامه داد: فکر می کنم خیلی بهتر از صنعت نفت بازی کردیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم و روی اشتباهات فردی گل خوردیم. فوتبال همین است و نمی‌توان کاری کرد.

 

مربی پیکان یادآور شد: امیدوار هستیم زودتر تیم را با تفکرات آقای تارتار تطبیق بدهیم و در بازی‌های آینده نمایش بهتری داشته باشیم.

 

پاشایی تصریح کرد: بازی بعدی ما مقابل شهرخودرو است که روز شنبه انجام می‌شود. باید از الان به فکر مسابقه بعدی باشیم تا امتیازی که امروز از دست دادیم را در آن دیدار جبران کنیم.

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر دلیل تغییر عبدالله ویسی و حضور مهدی تارتار در پیکان گفت: مدیریت باشگاه باید درمورد تغییر سرمربی صحبت کنند. تعویض‌های ما مقابل صنعت نفت هم طبق آن چیزی که بود در تمرینات دیده بودیم، افکاری که داشتیم.

 

مربی پیکان عنوان کرد: دو بازیکنی که تعویض شدند، بخاطر مصدومیت از ترکیب بیرون رفتند و نمی‌شود گفت بازیکنانی که آمدند، بد کار کردند. وقتی بازیکنی هم تعویض می‌شود، قاعدتا نتوانسته نظرات مربی را جلب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا