ورزشی

هافبک رئال مادرید شاگرد آنچلوتی می شود؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1719660/42

زمان: 18:03  
1399/08/27

بازدید: 5,096

احتمال انتقال ایسکو، هافبک خلاق و اسپانیایی رئال مادرید به اورتون وجود دارد.

به گزارش “آلانه”، ایسکو در فصل جاری جایی در ترکیب رئال مادرید نداشته و اغلب مسابقات را از روی نیمکت تماشا کرده است. عملکرد پرفراز و نشیب ایسکو در سالهای اخیر احتمال جدایی او بعد از شش سال از رئال مادرید را بیشتر از همیشه کرده است. شرایط چندان باب میل ایسکو نیست و اخباری در مورد احتمال جدایی این بازیکن حتی در همین فصل زمستان از رئال مادرید شنیده شده است.

 

 

نشریه آ.اس در گزارشی مدعی شد رئال مادرید قصد دارد در زمستان ایسکو را بفروشد و کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی اورتون از مدیران این باشگاه لیگ برتری خواسته تا شرایط انتقال این هافبک خلاق را به گودیسون پارک فراهم کنند. قیمت فعلی ایسکو در حدود 30 میلیون یورو است، او تا سال 2022 با رئال مادرید قرارداد دارد و هنوز توافقی در مورد تمدید او صورت نگرفته است. اما با توجه به مشکلات مالی ناشی از ویروس کرونا و بحران های اخیری که گریبان تمامی باشگاه ها را گرفته، ممکن است رئال مادرید با 20 میلیون یورو نیز راضی به فروش ایسکو شود.

 

اورتون در تابستان امسال موفق شد خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی رئال مادرید را جذب کند و کارلتو می خواهد زمینه حضور یکی دیگر از شاگردان سابق خود را نیز در این باشگاه فراهم کند. بهترین روزهای ایسکو در رئال مادرید زیر نظر کارلو آنچلوتی رقم خورد و حالا سرمربی ایتالیایی مشتاق کار کردن با او این بار در اورتون است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا