سیاسی

قاسمی: محدودیت‌های درنظر گرفته علیه کرونا هوشمند است / نگرانی از ناقلان ویروس کرونا در میان همه مردم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه آلانه،  جزئیات محدودیت‌های جدید کرونایی امشب ۲۷ آبان ماه در برنامه تیتر امشب با حضور حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا و آدم نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت.

حسین قاسمی دبیر کمیته امنیت اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با اشاره به اینکه محور مهم در طرح هوشمند محدودیت‌های کرونایی، شهر‌ها هستند گفت: همان طور که رئیس جمهور نیز اعلام کرد، این محدودیت‌ها تا پایان کرونا وجود خواهد داشت لذا این محدودیت‌ها محدودیت‌هایی هوشمند هستند.

او ادامه داد: بسته به شرایط شهر‌ها محدودیت‌ها تغییر می‌کنند، مثلا اگر بعد از این دو هفته وضعیت تهران از حالت قرمز به زرد یا نارنجی تغییر پیدا کرد، شرایط محدودیت‌های مربوط به شرایط زرد یا نارنجی در تهران اجرا خواهد شد، نه در تهران، بلکه در کل شهر‌ها وضعیت به همین منوال خواهد بود.

قاسمی افزود: آنچه که دولت در توان دارد و امکان پذیر است قطعاً انجام خواهد شد و از هیچ کمکی فروگذار نخواهیم بود.

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با بیان اینکه بیماریابی صرفاً برای حفظ سلامت آحاد جامعه است گفت: باید تعادلی بین حوزه‌های مختلف داشته باشیم، شاید تا به الان به صورت تهاجمی حرکتی را انجام نداده ایم و الان تمام اقداماتی که در نظر گرفته شده به معنای به چالش کشیده شدن حقوق شهروندی نیست، خیلی از عزیزانی که دچار بیماری می‌شوند علامتی ندارند و بیشترین خطر از ناحیه آن‌ها است.

در حال تکمیل…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا